Newsletter

×

Jizerská 50 - SkiTour

CGI IT Czech Republic s.r.o.
Zadarmo na Google Play

Nainstalovat

Král a Královna Jizerek 2023

Prémiová bodovací soutěž o Krále a Královnu Jizerek, do které se započítávají výsledky ze zimní Jizerské 50 a Běhej lesy Jizerská v jednom roce.

V bodování je zohledněna délka trasy, počet závodníků (zvlášť muži a ženy), který se na danou trať vydal, a umístění dle pohlaví.

Na závodě Běhej lesy Jizerská pak vyhlásíme nejlepší ženu, která získá titul Královna Jizerek, a nejúspěšnějšího muže, jenž bude korunován na Krále.

 

Výsledky soutěže Král a Královna Jizerek 2018 ZDE.  

Výsledky soutěže Král a Královna Jizerek 2019 ZDE.  

Výsledky soutěže Král a Královna Jizerek 2020 ZDE.  

Výsledky soutěže Král a Královna Jizerek 2021 ZDE.

Výsledky soutěže Král a Královna Jizerek 2022 ZDE.

 

KRÁL JIZEREK 2023

Pořadí Jméno Ročník Body
1 Kohout Milan 1981 204,51
2 Maly Jan 1973 180,65
3 Horky Jiri 1975 179,39
4 Klima Martin 1982 175,07
5 Lajtkep Petr 1973 171,76
6 Zelenka Petr 1968 171,08
7 Klauz Jiri 1972 166,45
8 Madera Michal 1982 166,21
9 Hanak Jan 1989 164,47
10 Brezina Petr 1982 162,63
11 Minar Jan 1981 161,61
12 Malina Vojtech 2005 157,08
13 Sys Jakub 1994 157,03
14 Zak Jakub 1984 157,01
15 Kutmon Tomas 1974 156,99
16 Vavra Robert 1977 155,58
17 Polansky Michal 1974 154,5
18 Stupal Frantisek 1986 151,57
19 Stanek Vojtech 1988 149,82
20 Stiller Jan 1978 146,34
21 Hurych Vladimir 1992 145,51
22 Vana Martin 1979 145,3
23 Poluha Oskar 2008 144,57
24 Novak Ladislav 1986 143,19
25 Bartos Dalibor 1975 142,95
26 Holomoucky Tomas 1971 141,42
27 Pohlodek Jan 1980 139,49
28 Zelenka Tomas 1995 137,5
29 Poluha Lubos 1975 136,13
30 Hoppan Petr 1986 133,28
31 Aksler Vlastimil 1968 131,68
32 Boubin Patrik 1976 129,53
33 Tesar Marek 1976 126,91
34 Cihak Pavel 1972 126,7
35 Pautov Nikita 2008 125,81
36 Wagner Ondrej 2004 125,78
37 Mecir Jan 1991 123,84
38 Hlavac Jiri 1979 122,73
39 Konecny Lukas 1978 122,33
40 Jerabek Zbynek 1973 121,66
41 Novotny Vaclav 1982 119
42 Bukovsky Jan 1982 118,31
43 Fajstavr Antonin 1985 114,14
44 Pautov Sergej 1969 113,92
45 Cumpelik Libor 1963 111,84
46 Konak Vojtech 2006 109,45
47 Sedmidubsky Vojtech 1987 107,68
48 Benes Marek 1987 106,45
49 Sedlak Petr 1978 103,46
50 Kerner Jan 1967 101,87
51 Dobias Vit 1972 100,41
52 Koukal Martin 1978 98,65
53 Pokorny Martin 1987 94,4
54 Tichacek Jiri 1970 94,06
55 Krcmar Martin 1978 92,96
56 Petr Jiri 1973 92,62
57 Veverka Petr 1991 92,28
58 Cholensky Jan 1988 89,09
59 Kotek Vojtech 1973 87,49
60 Bezdek Miroslav 1979 87,31
61 Sebek Dusan 1972 82,94
62 Vajskebr Jan 1982 82,76
63 Birhanzl Jiri 1979 81,6
64 Sikyr Josef 1972 81,43
65 Vochomurka Jiri 1982 79,74
66 Pirkl Vaclav 1980 78,78
67 Petrusek Lukas 1994 77,31
68 Vyborny Michal 1983 76,5
69 Kouril Martin 1984 75,53
70 Materna Lubos 1974 75,51
71 Bulir Radoslav 1974 74,92
72 Vesely Jan 1979 73,43
73 Grulich Tomas 1972 69,98
74 Rosa Filip 1975 69,24
75 Zugar Robert 1972 68,53
76 Sorm Ivo 1987 66,9
77 Slovak Tomas 1969 65,94
78 Havlik Michal 1976 64,12
79 Dedek Jan 1978 62,63
80 Podpiera Richard 1974 62,07
81 Lipensky Petr 1986 59,05
82 Evan Jan 1977 59,04
83 Uko Jaroslav 1966 58,8
84 Svitalek Petr 1987 56,6
85 Sedlacek Vladimir 1975 54,98
86 Vesely Jakub 1985 52,43
87 Cestr Filip 1976 52,17
88 Kloz Vit 1977 50,97
89 Vostatek Petr 1974 45,86
90 Hora Tomas 1961 37,64
91 Vild Vaclav 1994 36,51
92 Schwar Andreas 1965 36,35
93 Samek Petr 1959 35,58
94 Nemeth Marek 1981 27,61
95 Rosenberg Zdenek 1981 26,58
96 Prokupek Jaroslav 1973 23,4
97 Vild Josef 1991 21,84
98 Nekvasil Tomas 1977 21,74
99 Kubota Takuo 1975 17,71
100 Jelinek Oldrich 1973 16,34
101 Rikl Milan 1960 15,66
102 Vancl Daniel 1981 11,01

 

Královna Jizerek 2023

Pořadí Jméno Ročník Body
1 Seflova Adela 1985 178,92
2 Hujerova Tereza 1998 174,01
3 Maderova Michaela 1980 173,15
4 Lencova Jana 1992 163,69
5 Hajkova Eliska 1982 157,21
6 Cervenkova Stastna Lucie 1974 156,32
7 Kantorova Katka 1976 151,45
8 Dobiasova Jaroslava 1973 150,65
9 Schillingova Monika 1978 147,93
10 Skrbkova Lenka 1982 147,28
11 Brunclikova Veronika 2001 144,75
12 Fialova Petra 1985 143,54
13 Beniskova Martina 1992 139,6
14 Kocumova Zuzana 1979 138,75
15 Georgievova Jitka 1985 136,45
16 Vostatkova Irena 1973 135,6
17 Havelkova Katerina 1996 130,72
18 Fabera Olga 1987 124,69
19 Dubcova Vera 1981 116,58
20 Vencovska Michaela 1984 115,69
21 Horackova Alexandra 1991 114,41
22 Petrova Andrea 2001 114,36
23 Konecna Jaromira 1978 112,49
24 Eiseltova Adela 2001 104,66
25 Dudova Vendula 1976 104,39
26 Matouskova Eva 1975 102,55
27 Brezinova Klara 1979 101,05
28 Strizikova Jana 1977 97,65
29 Kolomaznikova Marcela 1978 96,76
30 Mervova Martina 1976 96,07
31 Selnikova Jana 1961 92,14
32 Mecirova Denisa 1992 90,92
33 Jezkova Katerina 1991 77,56
34 Karbanova Anna 2005 67,82
35 Netolicka Martina 1982 66,16
36 Rosenberg Katerina 1990 64,67
37 Foltova Tereza 1993 62,97
38 Raisova Vera 1969 53,84
39 Birhanzlova Lenka 1980 49,58
40 Rihova Eva 1985 47,52
41 Schwarzlos Anja 1975 46,22
42 Zemanova Jitka 1967 44,57
43 Kucerova Hana 1976 42,3
44 Zelenkova Marie 1978 39,65
45 Vymetalova Klara 2005 36,03
46 Taborska Nikol 1993 29,18
47 Pavlickova Kveta 1952 14,52

ZÁVODY 57. ČEZ JIZERSKÉ 50

ČEZ JIZERSKÁ 50

11. 2. 2024

  Závod zrušen.  

JIZERSKÁ 25

10. 2. 2024

  Závod zrušen.  

ČT JIZERSKÁ 10

10. 2. 2024

  Závod zrušen.  

MINI JIZERSKÁ POJIŠŤOVNY VZP

9. 2. 2024

  Závod zrušen.  

VOLKSWAGEN BEDŘICHOVSKÁ 30

8. 2. 2024

  Závod zrušen.  

ČSOB Jizerská 17

8. 2. 2024

  Závod zrušen.  

T-MOBILE JIZERSKÁ FIREMNÍ ŠTAFETA

9. 2. 2024

  Závod zrušen.  

ORLEN SPRINT

9. 2. 2024

  Závod zrušen.  

Swix

V Bedřichově je 0,2 stupně
a Swix doporučuje na sebe

Více zde

FACEBOOK INSTAGRAM

GENERÁLNÍ PARTNER

    ČEZ

PRÉMIOVÝ PARTNER

    T-mobile

PLATEBNÍ PARTNER

    ČSOB + Mastercard

HLAVNÍ PARTNEŘI

    ORLEN
    VW užitokové vozy
    PVZP

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

    Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

    Evropa2
    Sport

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    NSA
    SLČR
    Liberecký kraj
    #VisitCzechRepublic
    Ministerstvo pro místní rozvoj

Oficiální partneři

    Grant Thornton
    Volkswagen FS
    Generali Investments
    Česká mincovna
    SWIX
    Preciosa

Oficiální dodavatelé

    Jizerská o.p.s.
    Albrecht
    COOP
    Johnny Servis
    PERI
    ČHMÚ
    Pytloun
    Pacovis
    TKF
    Progres
    Královka
    Kitl

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Kudy z nudy
    RTM+
    Liberecká drbna
    Nordic
    A11
    Liberec Český rozhlas

Za podpory

    ČHS
    Výbor dobré vůle

Součást sérií

    Worldloppet
    Visma Ski Classic
    SkiTour

Institucionální partner

    Liberec
    Jablonec nad Nisou
    Frýdlant
    Obec Bedřichov

PARTNEŘI

    Enervit
    Ahrend
    Intersport
    Madhus
    Kama
    DB Schenker
    Nisa
    Asklepion

Pořadatel

    SkiKlub

SPOLUPOŘADATEL

    Asociace sportu pro radost

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul