×

Jizerská 50 - SkiTour

CGI IT Czech Republic s.r.o.
Zadarmo na Google Play

Nainstalovat

Král a Královna Jizerek 2022

Prémiová bodovací soutěž o Krále a Královnu Jizerek, do které se započítávají výsledky ze zimní Jizerské 50 a Běhej lesy Jizerská v jednom roce.

V bodování je zohledněna délka trasy, počet závodníků (zvlášť muži a ženy), který se na danou trať vydal, a umístění dle pohlaví.

Na závodě Běhej lesy Jizerská pak vyhlásíme nejlepší ženu, která získá titul Královna Jizerek, a nejúspěšnějšího muže, jenž bude korunován na Krále.

 

Výsledky soutěže Král a Královna Jizerek 2018 ZDE.  

Výsledky soutěže Král a Královna Jizerek 2019 ZDE.  

Výsledky soutěže Král a Královna Jizerek 2020 ZDE.  

Výsledky soutěže Král a Královna Jizerek 2021 ZDE.

 

KRÁL JIZEREK 2022

Pořadí Jméno Ročník Body
1 Kohout Milan 1981 205,15
2 Jezek Premysl 1982 200,05
3 Mikula Miroslav 1968 199,36
4 Masek Petr 1979 191,33
5 Vrbata Jan 1986 179,13
6 Douda Vladimir 1975 172,76
7 Klima Martin 1982 169
8 Janacek Petr 1980 167,15
9 Pela Zbynek 1973 165,36
10 Capek Lubomir 1974 163,24
11 Minar Jan 1981 160,46
12 Stanek Vojtech 1988 154,25
13 Maly Jan 1973 152,78
14 Kutmon Tomas 1974 152,46
15 Veverka Jakub 1987 149,88
16 Berger Sascha 1987 147,6
17 Madera Josef 1979 146,19
18 Havlik Robert 1976 144,95
19 Kozel Adam 1989 144,43
20 Pfoff Jan 1980 142,73
21 Pavlik Jan 1981 141,42
22 Nemec Jiri 1961 141,21
23 Brezina Petr 1982 140,43
24 Vavra Robert 1977 139,09
25 Hanak Jan 1989 137,02
26 Vana Martin 1979 136,21
27 Steiger Marek 1985 133,56
28 Hanzalek Petr 1972 133,28
29 Jurecka Martin 1983 132,89
30 Aksler Vlastimil 1968 131
31 Cihak Pavel 1972 130,41
32 Fajstavr Marek 1988 128,22
33 Jerabek Zbynek 1973 127,06
34 Jurenka Jakub 1987 123,32
35 Jakubicka Tomas 1958 120,3
36 Rulisek Lubomir 1972 118,93
37 Weidlich Tomas 1973 116,9
38 Tesar Marek 1976 115,91
39 Bukovsky Jan 1982 115,68
40 Cumpelik Libor 1963 115,24
41 Jezek Jakub 1975 112,72
42 Holomoucky Tomas 1971 112,46
43 Kozel Jakub 1986 110,74
44 Fajstavr Antonin 1985 107,01
45 Pohlodek Jan 1980 105,89
46 Hoppan Petr 1986 103,59
47 Dobias Vit 1972 103,37
48 Kasl David 1976 102,22
49 Sevcik Matej 1979 100,5
50 Cerman Marek 1975 98,07
51 Dvorak Frantisek 1979 97,88
52 Krejbich Petr 1982 96,43
53 Lorenz Lubos 1982 92,96
54 Frantes Jan 1980 90,98
55 Sladek Roman 1972 88,02
56 Baltaretu David 1973 87,62
57 Janacek Libor 1978 87,4
58 Cech Michal 1959 87,25
59 Bradac Bohumil 1956 80
60 Jirous Zdenek 1969 79,77
61 Mikulenka Petr 1984 78,22
62 Benes Marek 1987 77,51
63 Stiller Jan 1978 77,18
64 Tupy Martin 1977 77,1
65 Grulich Tomas 1972 75,58
66 Birhanzl Jiri 1979 72,4
67 Suchomel Tomas 1965 70,56
68 Vanek David 1974 69,86
69 Malek Roman 1967 68,47
70 Sebek Dusan 1972 67,54
71 Bezdek Miroslav 1979 63,41
72 Petrusek Lukas 1994 63,31
73 Sykora Dusan 1975 63,1
74 Vykoukal Radek 1990 62,23
75 Bobek Ales 1975 61,41
76 Klavik Adam 1990 59,59
77 Kasa Martin 1980 56,84
78 Krcmar Martin 1978 56,49
79 Uko Jaroslav 1966 56,48
80 Prikryl Tomas 1977 51,53
81 Havlik Michal 1976 46,04
82 Ardamica Tomas 1970 45,69
83 Puta Martin 1971 44,72
84 Evan Jan 1977 39,67
85 Vesely Jakub 1985 39,27
86 Vild Vaclav 1994 35,17
87 Novotny Josef 1969 34,68
88 Chvatal Vladimir 1967 33,05
89 Thomas Frank 1963 32,45
90 Kozel Dalibor 1957 31,64
91 Novak Pavel 1977 29,86
92 Vild Josef 1991 28,52
93 bobysud martin 1971 28,24
94 Dolezal Tomas 1985 18,85
95 Mertlik Martin 1977 18,19
96 Rikl Milan 1960 10,97

Královna Jizerek 2022

Pořadí Jméno Ročník Body
1 Maderova Michaela 1980 177,02
2 Zabova Anna 1996 160,08
3 Lencova Jana 1992 159,63
4 Hajkova Eliska 1982 155,9
5 Setunska Martina 1978 149,94
6 Nollova Sarka 1974 148,45
7 Dobiasova Jaroslava 1973 147,94
8 Beniskova Martina 1992 141,13
9 Kohoutova Erika 1983 141
10 Slechtova Ester 1986 139,93
11 Kantorova Katka 1976 138,85
12 Cervenkova Stastna Lucie 1974 130,27
13 Zemanova Jana 1970 121,6
14 Markova Tereza 1974 119,22
15 Latislavova Eva 1973 118,75
16 Vencovska Michaela 1984 113,29
17 Netolicka Martina 1982 106,19
18 Brezinova Klara 1979 104,61
19 Kopeckova Martina 1989 102,07
20 Siffnerova Helena 1990 96,69
21 Dubcova Vera 1981 94
22 Ditrych Veronika 1988 93,6
23 Zvarova Lucie 1973 81,29
24 Cilova Veronika 1963 81,03
25 Ballyova Monika 1992 71,36
26 Humhejova Daniela 1978 64,4
27 Obermajerova Tereza 1986 61,77
28 Jelinkova Zuzana 1989 57,26
29 Brabencova Irena 1970 53,05
30 Bacilkova Stepanka 1979 52,5
31 Jandejskova Barbora 1986 49,24
32 Hampacherova Jitka 1985 46,81
33 Dittrichova Michaela 1974 39,32
34 Potuzakova Hana 1979 31,13
35 Ledecka Andrea 1979 26,21
36 Kucerova Martina 1970 23,76
37 Vodicka Tatiana 1980 21,18
38 Pekna Jitka 1979 20,25

ZÁVODY 57. ČEZ JIZERSKÉ 50

ČEZ JIZERSKÁ 50

11. 2. 2024

  Závod zrušen.  

JIZERSKÁ 25

10. 2. 2024

  Závod zrušen.  

ČT JIZERSKÁ 10

10. 2. 2024

  Závod zrušen.  

MINI JIZERSKÁ POJIŠŤOVNY VZP

9. 2. 2024

  Závod zrušen.  

VOLKSWAGEN BEDŘICHOVSKÁ 30

8. 2. 2024

  Závod zrušen.  

ČSOB Jizerská 17

8. 2. 2024

  Závod zrušen.  

T-MOBILE JIZERSKÁ FIREMNÍ ŠTAFETA

9. 2. 2024

  Závod zrušen.  

ORLEN SPRINT

9. 2. 2024

  Závod zrušen.  

FACEBOOK INSTAGRAM

GENERÁLNÍ PARTNER

    ČEZ

PRÉMIOVÝ PARTNER

    T-mobile

PLATEBNÍ PARTNER

    ČSOB + Mastercard

HLAVNÍ PARTNEŘI

    ORLEN
    VW užitokové vozy

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

    Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

    Evropa2
    Sport

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    NSA
    SLČR
    Liberecký kraj
    #VisitCzechRepublic
    Ministerstvo pro místní rozvoj

Oficiální partneři

    Generali Investments
    Česká mincovna
    SWIX
    Preciosa

Oficiální dodavatelé

    Jizerská o.p.s.
    Albrecht
    COOP
    Johnny Servis
    PERI
    ČHMÚ
    Pacovis
    TKF
    Progres
    Královka
    Kitl

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Kudy z nudy
    RTM+
    Liberecká drbna
    Nordic
    A11
    Liberec Český rozhlas

Spolupracujeme

    ČHS
    Freelo
    Smartemailling

Součást sérií

    Worldloppet
    Visma Ski Classic
    SkiTour

Institucionální partner

    Liberec
    Jablonec nad Nisou
    Frýdlant
    Obec Bedřichov

PARTNEŘI

    Enervit
    Ahrend
    Intersport
    Madhus
    Kama
    DB Schenker
    Nisa
    Asklepion

Pořadatel

    SkiKlub

SPOLUPOŘADATEL

    Asociace sportu pro radost

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul