Newsletter

×

Jizerská 50 - SkiTour

CGI IT Czech Republic s.r.o.
Zadarmo na Google Play

Nainstalovat

T-Mobile EXTRA

Nepřehlédnutelná magentová barva dorazila do Jizerských hor. T-Mobile vnáší do tradičního zimního sportu svěží vítr moderních technologií. Díky prémiovému partnerovi se můžete těšit na spoustu nových služeb a vychytávek nejen pro závodníky.

SPOJENÍ TECHNOLOGIE, SPORTU A UMĚNÍ

Co se stane, když se spojí technologie se sportem a uměním? 56. ročník Jizerské 50 jste mohli sledovat v originálním uměleckém přenosu, který poprvé v České republice spoluvytvářela data přenášená naší 5G sítí, umělá inteligence a samotní běžkaři.

A co si pod tím představit? Během nedělního závodu jsme vytvořili unikátní digitální umělecké dílo, které v reálném čase reflektovalo dění na trati všech závodníků, od prvního až po posledního. Dílo bylo poháněno několika typy datových vstupů, od aktuálních dat sesbíraných přímo ze závodu přenášených naší 5G sítí, meteorologických dat, geografických dat až po grafické prvky naprogramované na základě dat z loňského roku.

I když už jsou všichni v cíli, dílo může běžet dál, a navíc u toho pomáhat. T-Mobile přispěje 50 Kč za každé jeho sdílení od 23. 2. do 12. 3. 2023 na sociální síti Facebook, až do výše 200 000 Kč. Vybraná částka poputuje České olympijské nadaci podporující děti z rodin, pro které je náročné sehnat prostředky na zimní sporty. Jak se můžete zapojit? Stačí sdílet facebookový příspěvek dál. Děkujeme, že pomáháte s námi.

Aplikace Jizerská 50 - SkiTour

Díky nové mobilní aplikaci mají účastníci i diváci u televizních obrazovek všechny důležité informace u sebe v kapse, dostupné na pár kliknutí. Najdete v ní veškeré aktuality, program, propozice a pokyny k závodu či aktuální počasí a sněhové podmínky. Můžete také sledovat průběžné výsledky jednotlivých závodníků na trase a jejich historické výsledky. To není zdaleka všechno.

Stahujte na Android v Google Play                                                      

Stahujte na iOS v AppStore

 

 Funkcionality:

 • Závodnický profil, nové registrace a objednávání doplňkových služeb
 • Program a propozice k jednotlivým závodům
 • Výsledky včetně historických
 • Online zpravodajství
 • Mapy a navigace
 • Možnost vyzvednutí čísla, správa doplňkových služeb
 • Nově voucher na popcorn v T-Mobile zóně
 • Aktuální teploty, výšky sněhu na trase a předpověď počasí
 • Tipy na správnou výživu od Enervitu
 • Jízdní řády autobusů a kontakt na taxi
 • Sledování oblíbených závodníků na mezičasech
 • Nastavení notifikací
 • Hygienická opatření
 • Mimořádné události
 • Jizerská NEWS
 • mnoho dalších…

Proč byste aplikaci měli mít v telefonu? Především si ulehčíte orientaci v programu a propozicích pro závodníky – vše přehledně na jednom místě bez dlouhého vyhledávání na webu. Prostřednictvím aplikace se můžete jednoduše zaregistrovat do závodu, spravovat doplňkové služby a dočíst se vše důležité o závodu. Správný závodník nesmí nikdy podcenit počasí. Díky aplikaci snadno ráno zjistíte aktuální stav počasí, výšku sněhu, ale i jakou mázu pro tyto podmínky doporučuje Swix v Jizerských horách. A aby v horách nedošlo k vyčerpání, dá vám Enervit tipy na správnou výživu. V aplikaci najdete také vouhcer na popcorn, který si můžete přijít vychutnat do T-Mobile magentové zóny.

Jak je to s dopravou? I na tuto otázku zná aplikace odpověď a nabídne vám jízdní řády autobusů, možnosti parkování do naplnění kapacit a seznam kontaktů na taxi. Persson, Nygaard, Řezáč, Korsgren nebo další závodníci ze startovního pole mohou být těmi vašimi favority na ČEZ Jizerské 50. Ohvězdičkujte si jejich jméno a sledujte, jak se jim během závodu daří a kdy projeli mezičasem. A co když přijde vichřice nebo dojde k dopravnímu kolapsu? Všechny mimořádnosti vám přijdou notifikací, a tak se nemusíte bát, že byste něco prošvihli. Nastavit si upozornění můžete sami v telefonu. 

Fotografie po závodě s vizuálem ČEZ Jizerské 50

Odneste si ze svého závodu nejen skvělý zážitek, ale také vlastní fotografii ve vizuálu Jizerské 50. Zastavte se po závodě u stánku v blízkosti T-Mobile zóny, nechte se vyfotit a my vám fotografii i se jménem a cílovým časem vytiskneme ve formátu A4 a zabalíme do magentového tubusu. Tak komu se pak pochlubíte?

Magentové stopy v Bedřichově, v Deštném v Orlických horách a na Šumavě

Vyrazte z bedřichovského stadionu po Magentové stopě a poznejte nejkrásnější místa Jizerských hor. Vyzkoušejte sedmnácti kilometrový okruh, který kopíruje populární trať Bedřichovského Night Light Marathonu a první kilometry vás táhne po místech slavné Jizerské 50. Trasu poznáte  snadno, je totiž označena magentovými sloupky. Jeďte ve svém vlastním tempu a kochejte se okolní přírodou. Více informací najdete v podstránce na webu a také v aplikaci Strava. (odkazy)

Aplikace Strava

WEB Magentová stopa

 

Nově najdete další dvě Magentové stopy v Deštném v Orlických horách a na Horské Kvildě na Šumavě.  V Deštném v Orlických horách vystoupáme až do pralesa a mezi Řopíky. Na Šumavě se zase podíváme mezi zaniklé vísky. Trasy mají zhruba 11 až 17 kilometrů, a tak je zvládne prakticky každý. A nebojte se, na trati se neztratíte, magentové sloupky nepřehlédnete ani v tom nejhlubším sněhu či vánici. Více k jednotlivým okruhů najedete ZDE.

ZÁVODY 57. ČEZ JIZERSKÉ 50

ČEZ JIZERSKÁ 50

11. 2. 2024

   

JIZERSKÁ 25

10. 2. 2024

   

ČT JIZERSKÁ 10

10. 2. 2024

   

MINI JIZERSKÁ POJIŠŤOVNY VZP

9. 2. 2024

   

VOLKSWAGEN BEDŘICHOVSKÁ 30

8. 2. 2024

   

ČSOB Jizerská 17

8. 2. 2024

   

T-MOBILE JIZERSKÁ FIREMNÍ ŠTAFETA

9. 2. 2024

   

ORLEN BENZINA SPRINT

9. 2. 2024

   

Swix

V Bedřichově je 14,4 stupně
a Swix doporučuje na sebe

Více zde

FACEBOOK INSTAGRAM

GENERÁLNÍ PARTNER

  ČEZ

PRÉMIOVÝ PARTNER

  T-mobile

PLATEBNÍ PARTNER

  ČSOB + Mastercard

HLAVNÍ PARTNEŘI

  ORLEN
  VW užitokové vozy
  PVZP

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

  Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

  Evropa2

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

  NSA
  SLČR
  Liberecký kraj
  #VisitCzechRepublic
  Ministerstvo pro místní rozvoj

Oficiální partneři

  Grant Thornton
  Generali Investments
  Česká mincovna
  SWIX

Oficiální dodavatelé

  Jizerská o.p.s.
  Johnny Servis
  Albrecht
  Crystal Bohemia
  TKF
  AV media
  Silnice LK
  Bobcat
  Progres
  Catcut
  Pacovis

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Kudy z nudy
  Kam s dětmi
  RTM+
  Liberecká drbna
  Nordic
  Náš region
  SportMap
  Liberec Český rozhlas

Za podpory

  ČHS
  Výbor dobré vůle

Součást sérií

  Worldloppet
  Visma Ski Classic
  SkiTour

Institucionální partner

  Liberec
  Jablonec nad Nisou
  Obec Bedřichov

PARTNEŘI

  Enervit
  Madhus
  Kama
  DB Schenker
  Ahrend
  ČHÚ
  Pytloun
  Nisa

Pořadatel

  SkiKlub

MARKETINGOVÝ PARTNER A SPOLUPOŘADATEL

  Raul