Results – Company race

Výsledky Jizerské firemní Raul 2019 ve formátu PDF jsou ke stažení ZDE.

# Team Racer 1 1. leg Racer 2 2. leg Racer 3 3. leg Racer 4 4. leg Final time
1 Kama Dufek(C) Tomáš 0:08:32.8 Bříza Matěj 0:09:24.6 Rishko Vadym 0:09:15.2 Lengyel Tomáš 0:09:00.4 0:36:13.3
2 SWIX Máka Daniel 0:08:29.2 Kubričan Lukáš 0:09:00.9 Lhota Zbyněk 0:10:26.5 Razým(C) Aleš 0:08:48.8 0:36:45.6
3 Conseq 1 Francke Michal 0:08:55.5 Kaňka Adam 0:09:42.3 Kálal(C) Tomáš 0:09:50.1 Psenicka Jakub 0:09:23.0 0:37:51.1
4 Český horolezecký svaz Lisý Tomáš 0:09:35.7 Mašek Jan 0:10:06.6 Mayer Stanislav 0:09:48.6 Urbánek Petr 0:09:47.0 0:39:18.1
5 PVZP 1 Šperl(C) Milan 0:10:01.8 Rajdlová Kamila 0:10:31.0 Bauer Lukáš 0:09:30.4 Muller Martin 0:09:47.3 0:39:50.6
6 Kousek Piva Jánov(C) Vít 0:09:07.6 Vyštejnová Šárka 0:11:19.6 Jedličková Radka 0:11:21.8 Harcuba Jiri 0:09:23.1 0:41:12.1
7 ENERVIT Plný David 0:09:53.7 Novák Petr 0:11:28.2 Preislerová Karolína 0:11:24.8 Kaliba(C) Štěpán 0:09:38.0 0:42:24.9
8 SEVEROČESKÉ KOMUNÁLNÍ SLUŽBY S.R.O. Šperl Martin 0:10:23.6 Schmid Roman 0:10:55.6 Tkačík Richard 0:11:31.3 Masnica(C) Radek 0:10:45.2 0:43:35.8
9 DB Schenker Team 1 Balatka Jaroslav 0:09:51.9 Týfa Lukáš 0:11:17.8 Balatka Jaroslav 0:11:49.1 Jašek(C) Ondřej 0:10:59.5 0:43:58.5
10 Raymonďáci 1 Pušman(C) Petr 0:10:10.3 Klápště Jan 0:10:18.0 Winterová Lenka 0:13:21.6 Hoffmann Martin 0:10:16.1 0:44:06.1
11 ČHMÚ Fryč(C) Tomáš 0:11:15.4 Jirák Jan 0:10:45.2 Steinhart Michal 0:11:39.5 Bercha Šimon 0:11:35.9 0:45:16.1
12 Radiožurnál Nyč(C) David 0:11:21.9 Holý Michal 0:13:38.2 Bělovský Marek 0:11:17.3 Kvasnička Tomáš 0:10:16.0 0:46:33.5
13 Metrostav Stuchlík(C) Mojmír 0:10:27.1 Jedlička Martin 0:12:33.5 Kopička Petr 0:12:29.1 Kolařík Jan 0:11:52.7 0:47:22.6
14 Penta Real Estate Musil David 0:10:57.6 Pekárek Tomáš 0:12:08.2 Pála Jan 0:12:03.9 Kříž(C) Radim 0:12:33.6 0:47:43.4
15 Merz Cíl(C) Tomáš 0:12:50.4 Gregorová Lenka 0:12:50.6 Soukup Jan 0:11:26.3 Pohanka Jan 0:11:51.9 0:48:59.3
16 Subterra Šunka Jan 0:11:21.4 Svoboda David 0:12:30.8 Plíva Martin 0:13:03.3 Rypáček(C) Mirek 0:12:07.5 0:49:03.2
17 PEKM 1 Černý(C) Vojtěch 0:11:40.0 Drahoňovský Radek 0:13:08.1 Hájek Miloš 0:12:34.6 Šíp Ladislav 0:13:01.0 0:50:23.8
18 Raymonďáci 2 Ehl(C) Petr 0:10:39.8 Kostelník Jan 0:12:19.9 Tomandlová Radka 0:14:18.4 Hybner Jan 0:13:15.0 0:50:33.1
19 ŠKODA IT Kolín Jaroslav 0:12:09.5 Travnicek Tomas 0:12:37.4 Ledecký Radek 0:13:29.1 Saska(C) Josef 0:12:45.6 0:51:01.8
20 Tenis Tami Team Čadek Jiří 0:13:46.4 Bonisch(C) Radek 0:11:53.7 Pelant Petr 0:13:02.4 Jiras Zbyněk 0:12:35.4 0:51:17.9
21 DB Schenker Team 2 Hříbal Jiří 0:12:46.4 Skrbek Michal 0:11:53.7 Dlouhá(C) Kateřina 0:13:17.4 Rousová Andrea 0:13:35.6 0:51:33.2
22 CZECH NOTARIAL TEAM - Bohemia Procházka Jindřich 0:12:29.0 Fischerová Antonie 0:13:07.4 Pirková(C) Vanda 0:15:18.4 Neubauer Radim 0:10:54.8 0:51:49.7
23 Český klub fair play Jaroš(C) Radek 0:12:08.0 Pirk Jan 0:14:51.1 Růžičková Olga 0:13:27.1 Pirk Tomáš 0:11:44.3 0:52:10.6
24 CZECH NOTARIAL TEAM - Moravia Brabec Pavel 0:11:32.6 Kuncová Petra 0:14:43.8 Ryšavý Zdeněk 0:13:43.1 Brázda(C) Richard 0:12:58.1 0:52:57.8
25 Cayman Pharma s.r.o. Chadim Martin 0:16:46.7 Tockstein David 0:13:35.7 Pavlík(C) Jan 0:12:24.6 Mitura Karel 0:11:26.6 0:54:13.8
26 Conseq 3 Holeček Marek 0:13:29.3 Matuška(C) Ondřej 0:12:15.8 Velfl Tomáš 0:15:49.5 Šubrt Marek 0:12:51.0 0:54:25.7
27 obec Bedřichov Bohatá Blanka 0:14:48.8 Zárybnická Kateřina 0:12:52.4 Klinderová(C) Lenka 0:14:01.3 Klinderová Marie 0:13:24.5 0:55:07.1
28 Conseq 2 Kálalová Tereza 0:12:05.7 Raboň František 0:12:53.6 Malík(C) Petr 0:15:56.5 Beneš Ondřej 0:14:15.1 0:55:11.0
29 Heureka.cz Berková(C) Adéla 0:15:02.7 Kahoun Jan 0:14:04.1 Bartůněk Vít 0:13:00.7 Wojtovic Petr 0:14:39.2 0:56:46.9
30 GEOSTAV SPOL. S R.O. VESELÝ(C) Daniel 0:11:18.0 Maršálek Kamil 0:17:28.9 Vykoukalová Hana 0:14:40.2 Sýkora Karel 0:13:37.3 0:57:04.5
31 RAUL! Keclík Jakub 0:14:32.8 Klímová Lucka 0:15:18.7 Dittrichová Vendula 0:14:41.6 Keclík Jakub 0:14:07.2 0:58:40.4
32 Nadace Leontinka Svoboda(C) Václav 0:12:56.1 Bošek Jan 0:12:35.6 Čambor Maxim 0:13:48.8 Šimíček Marek 0:19:39.9 0:59:00.5
33 EPP - Pomáhej pohybem Svoboda Jiri 0:13:43.6 Duchek Petr 0:15:32.8 Krulich(C) Kamil 0:17:05.2 Pektor Tomáš 0:13:10.4 0:59:32.0
34 Conseq 5 Hnyk Michal 0:15:00.1 Vedral(C) Miloš 0:18:02.9 Papež Jan 0:17:02.1 Polivka Petr 0:11:17.6 1:01:22.9
35 Pražírna Kouřim Bydžovský(C) Milan 0:15:53.0 Jírů Marika 0:15:29.7 Bydžovský ml. Milan 0:15:37.1 Bydžovská Gabriela 0:14:40.5 1:01:40.5
36 CZECH NOTARIAL TEAM - Highland Bílek Jan 0:16:15.9 Kratochvíl Jan 0:15:01.6 Voda Václav 0:16:52.7 Krajíčková(C) Michaela 0:13:31.9 1:01:42.2
37 Kajmani ski team 2 Pokorný Pavel 0:18:10.0 Motl Vojtech 0:17:25.4 Birhanzl Jiří 0:13:00.0 Kubes(C) Michal 0:13:48.0 1:02:23.6
38 Hervis Sport a móda Přibyl Jan 0:15:53.5 Halada Andrej 0:14:35.0 Pokorný Pavel 0:19:18.2 Burian Michal 0:13:36.2 1:03:23.1
39 Conseq 4 Polívka jr. Petr 0:10:22.4 Polívková(C) Kateřina 0:14:40.7 Straka Bohumír 0:17:57.6 Borges Michal 0:21:06.0 1:04:06.7
40 Kovo Koukola Hrad Jiří 0:14:51.0 Chmelina Vladislav 0:18:20.0 Vomela Jakub 0:19:13.4 Rous(C) Josef 0:12:33.1 1:04:57.7
41 Kraj jede! Fulová(C) Kamila 0:19:04.0 Holeček Milan 0:18:07.4 Schroter Pavel 0:15:02.3 Dubcová Věra 0:13:44.2 1:05:58.0
42 SKUPINA ČEZ Bartůšková Katka 0:18:15.3 Holingerová Soňa 0:20:47.9 Bubeník(C) Martin 0:16:16.8 Kaplan Vladimír 0:13:35.6 1:08:55.7
43 PEKM 2 Limon(C) Linda 0:15:11.4 Staffenová Martina 0:19:41.5 Štěrbová Veronika 0:16:45.6 Růžičková Zuzana 0:18:03.8 1:09:42.5
44 BUREAU VERITAS Palupčík(C) Simon 0:19:04.7 Vitáčková Tereza 0:19:54.2 Mrázová Jana 0:19:41.6 Havlík Robert 0:11:30.7 1:10:11.3
45 Kajmani ski team 1 Dvořák Eduard 0:15:37.6 Denemark Tomáš 0:19:16.5 Zábrodský Tomáš 0:21:14.1 Zábrodský(C) Radek 0:15:19.5 1:11:27.9
46 PVZP 2 Trsková(C) Halina 0:18:48.6 Mareš Otakar 0:19:19.4 Obuškevič Vladimír 0:17:55.8 Novák Dan 0:15:33.2 1:11:37.2
47 Kotki packowe Kovalovský(C) David 0:15:16.0 Lisoňková Klaudia 0:19:41.1 Lišková Julie 0:20:43.3 Mergl Jan 0:16:07.8 1:11:48.3
48 Silnice LK I. Šén(C) Petr 0:15:52.3 Tomáš Denis 0:20:25.6 Horáček Jiří 0:21:12.4 Coufal Jiří 0:14:40.6 1:12:11.1
49 Merch/Maxitip Kříž(C) Jakub 0:18:29.0 Kameš Jiří 0:16:46.9 Krejčí Pavel 0:21:36.5 Kameš Jiří 0:16:00.9 1:12:53.4
50 Magnas Ski Team Böhm Jiří 0:18:22.2 Hanisch Petr 0:19:43.7 Kolfander Martin 0:13:01.3 Renč Robert 0:21:51.0 1:12:58.3
51 Bílá stopa Baudyšová Kateřina 0:21:02.6 Hickl Štěpán 0:19:56.9 Coufal Tomáš 0:14:14.5 Petrusek(C) Lukáš 0:21:31.2 1:16:45.3
52 ROSSMANN Morkus(C) Luboš 0:19:12.4 Pavlíček Vít 0:20:01.4 Krejčí David 0:18:06.6 Morkus Luboš 0:19:44.1 1:17:04.6
53 Geometry Prague Zamrazil Václav 0:17:28.3 Snopek Miloslava 0:21:19.5 Škopek Miroslav 0:20:20.0 Dvořák(C) Jan 0:18:49.4 1:17:57.3
54 SEMrush Jacjuk(C) Jaroslav 0:19:01.1 Prokusheva Diana 0:24:57.9 Grigorev Viktor 0:20:32.0 Lančaričová Petra 0:15:27.9 1:19:59.0
55 Invia Splash Kovář Jakub 0:13:07.3 Hrabová Michaela 0:20:29.1 Marko Martin 0:31:01.0 Blažek(C) Daniel 0:15:26.6 1:20:04.2
56 Silnice LK II. Ira Miroslav 0:18:52.5 Buchta(C) Štěpán 0:24:22.8 Mašková Martina 0:16:51.2 Chudomel Josef 0:21:02.6 1:21:09.2
57 Volkswagen Užitkové vozy Žáček(C) Jiří 0:16:09.2 Vaňková Lenka 0:22:11.1 Marholdová Martina 0:26:51.8 Žáček Jiří 0:16:31.0 1:21:43.2
58 Boomerang Dubcová Zuzana 0:22:45.2 Novotná Blanka 0:24:16.8 Jiráňová Nela 0:23:19.5 Matuška(C) Pavel 0:18:58.6 1:29:20.2

Races 53rd CEZ Jizerska 50

ČEZ JIZERSKÁ 50

9. 2. 2020

Zbývá 3211 registrací

33 % kapacity vyprodáno

HERVIS JIZERSKÁ 25

8. 2. 2020

Zbývá 931 registrací

21 % kapacity vyprodáno

VOLKSWAGEN BEDŘICHOVSKÁ 30

7. 2. 2020

Zbývá 510 registrací

19 % kapacity vyprodáno

ČT JIZERSKÁ 10

8. 2. 2020

Zbývá 341 registrací

51 % kapacity vyprodáno

MINI JIZERSKÁ POJIŠŤOVNY VZP

7. 2. 2020

Zbývá 282 registrací

19 % kapacity vyprodáno

JIZERSKÁ FIREMNÍ RAUL

8. 2. 2020

 

NYČ SPORT SPRINT

7. 2. 2020

Zbývá 59 registrací

2 % kapacity vyprodáno

OLDTIMERS RACE

7. 2. 2020

 



General partner
ČEZ
organizer
ČEZ
institutional partner
ČEZ
Bedřichov
under the patronage of
ČEZ
Main partners
HERVIS vw vzp
General media partner
ct
Main media partners
rz
Main institutional partners
Kudy z nudy Ministerstvo pro místní rozvoj ČR Liberecký kraj
Marketing partner
Raul
Partners
Swix Madshus Enervit Kama Schenker CHMU
Pytloun OC Nisa CGI Moravskoslezský kraj Agrola
Media partners
Kamsdetmi.com Nordic Liberecká drbna
Mediatenor
With the support of
Czech-Ski horosvaz ČUS - Sportuj s námi
Part of series
worldloppet skiclassics Ski-Tour
official suppliers
Jizerská ops Johnny Servis Crystal Bohemia Yventech Wander Book
Palestra Progres iqlandia Catcut