Newsletter

×

Jizerská 50 - SkiTour

CGI IT Czech Republic s.r.o.
Zadarmo na Google Play

Nainstalovat

Startliste
T-Mobile Jizerská Firmen-Rennen

1 Český klub Fair Play

clenoveDoplneni

2 PVZP

clenoveDoplneni

3 Svaz lyžařů ČR

clenoveDoplneni

4 Česká mincovna Junior A

  • Aleš Řezáč (captain)
  • Vojtěch Benda
  • Adam Smejkal
  • Kryštof Mučica

5 KUŽELKY

  • Kateřina Neumannová (captain)
  • Tereza Doušová
  • Blanka Sirotková
  • Veronika Cyrani

6 KAMA

clenoveDoplneni

7 SPRINT

  • Jan Weisshautel (captain)
  • Marek Pospíšek
  • Adam Prášek
  • Morten Saetha

8 Česká mincovna Olympionik

  • Jiří Magál
  • Jiří Daler (captain)
  • Jan Panáček
  • Nikola Sudová-Matějcová

9 Grantastic

  • Petr Paseka (captain)
  • Tomáš Rybář
  • Kateřina Moravcová
  • Lukáš Zdvihal

10 TP Consulting

  • Jiři Tužil (captain)
  • Ondřej Beneš
  • David Holec
  • Jan Ramzer

11 T-Business

clenoveDoplneni

12 SUBTERRA

  • David Svoboda
  • Miroslav Rypáček (captain)
  • Ondřej Fuchs
  • Martin Plíva

13 T-Finance

  • David Kopřiva
  • Eva Fantová (captain)
  • Pavel Vlasaný
  • Pavel Hadrbolec

14 Metrostav

  • Mojmír Stuchlík (captain)
  • Ondřej Beneš
  • Jan Schovanec
  • Martin Jedlička

15 KOULE

  • Filip Sirotek (captain)
  • Robert Lischke
  • Jakub Sirotek
  • Ondřej David

16 ELEKTRON

  • Lukáš Techl
  • Bohdan Zronek
  • Pavel Cyrani (captain)
  • Tomáš Pleskač

17 ČHMÚ

  • Jan Jirák
  • Tomáš Fryč (captain)
  • Josef Hanzlik
  • Petra Jirakova

18 Notářská komora České republiky

  • Pavel Burt
  • Jindřich Procházka
  • Vanda Pirková
  • Radim Neubauer (captain)

19 ŠKODA IT

clenoveDoplneni

20 ORLEN Unipetrol

  • Jaroslav Brynda
  • Michal Vojna
  • Lucie Smetanová (captain)
  • Ondřej Berka

21 T-Dream

  • Ivo Šimurda
  • Vladimír Douda
  • Jiří Mitáš
  • Robert Ragančík (captain)

22 ENERVIT

  • Karolína Calda (captain)
  • Martin Holec
  • Ondřej Pavlík
  • Jiří Goiš

23 Radní z Jablonce

  • Jaroslav Šída (captain)
  • Petr Beitl
  • Lenka Opočenská
  • Jakub Chuchlík

24 Kraj jede!

  • Věra Dubcová
  • Martina Ježková (captain)
  • Jan Starý
  • Václav Kolář

25 ČSOB

  • Monika Staňková
  • Václav Semecký (captain)
  • Klára Voslářová
  • Tomáš Šemnický

26 DB Schenker ČR

  • Matěj Ploch (captain)
  • Patrik Matula
  • Tomáš Rondzik
  • Dalibor Bartoš

27 AGRO LEASING

  • Tomáš Drnek (captain)
  • Kateřina Drnková
  • Vladimír Nosek
  • Jan Pokorný

28 Bedřichov

  • Aleš Bohatý (captain)
  • Lukáš Saska
  • Tobiáš Holub
  • Aleš Martínek

29 Skupina ČEZ

  • Jan Dlouhý
  • Martin Vojtěchovský
  • Milan Mika (captain)
  • Vojtěch Dlouhý

30 VHS stavby

  • Marek Štěpnička
  • Lukáš Pešta
  • Martin Borovička
  • Michal Maděra (captain)

31 RAUL!

clenoveDoplneni

32 Česká mincovna Junior B

  • Silvia Gubančoková
  • Anna Cilichová
  • Klára Moravcová (captain)
  • Kateřina Kašparová

33 AMPER

  • Petr Kubin (captain)
  • Tomáš Šedivý
  • Jakub Hubínek
  • Jan Budín

34 Generali Investments CEE I.

  • Vladimír Šebesta (captain)
  • Martin Bauer
  • Jan Vinzens
  • František Dvořák

35 UNIQA

clenoveDoplneni

36 #tymjenejvic

  • Matouš Brožek
  • Hana Koděrová
  • Jan Krouský
  • Michal Houška (captain)

37 TFP Legal

  • Ondřej Mach
  • Daniel Thelen (captain)
  • Tereza Stonišová
  • Jakub Thelen

38 Generali Investments CEE II.

  • Marek Beneš (captain)
  • Jaroslav Rozehnal
  • Petr Kukačka
  • Lucie Krámská

39 Magenta prosecco squad

  • Zuzana Haňová (captain)
  • Pavla Mitrovská Chlupáčová
  • Andrea Lukoszová
  • Václav Hubka

40 Magnas Ski team

clenoveDoplneni

41 Mastercard

  • Adam Klavík
  • Martin Hlůže
  • Tomáš Chumchal
  • Alexandra Horáčková (captain)

42 BNP Paribas Cardif Pojišťovna

  • Martin Pejsar
  • Jaroslav Řehák
  • Zdeněk Jaroš (captain)
  • Martin Steiner

43 Ticino

  • Matej Paluš (captain)
  • Ondřej Obluk
  • Jakub Hodboď
  • Marie Majerová

44 SPEEDY GONZALES

  • Michal Nýdrle (captain)
  • Pavla Nýdrle
  • Petr Janeček
  • Tibor Bokor

45 Volkswagen Financial Services

  • Andrea Nováková
  • Jana Hrušková (captain)
  • Jiří Beran
  • Jiří Jelínek

46 Patria Finance

  • Richard Podpiera (captain)
  • Martin Novotny
  • Roman Kykal
  • Filip Kubů

47 S větrem o závod

  • Jiří Blažej
  • Martin Barteš
  • Petr Hösl
  • Tereza Řezníčková (captain)

48 Jablotron Group

clenoveDoplneni

49 ČISTÁ ENERGIE ZÍTŘKA

  • Klára Uzelac (captain)
  • Jan Vrtílek
  • Jan Hruška
  • Aleš Voverka

50 T-(J)elita

  • Jitka Tlustá (captain)
  • Jiří Svoboda
  • Lucie Šafářová
  • Milan Volf

51 HOCHTIEF

  • Zdeněk Socha
  • Tomáš Kubasch
  • Jan Šunka (captain)
  • Štěpán Pecka

52 Český volejbal

clenoveDoplneni

53 EPP Pomáhej pohybem

  • Markéta Bajerová
  • Kateřina Bartůšková
  • Soňa Holingerová
  • Petr Duchek (captain)

54 Ahrend Team

  • Martin Hořovský
  • Ondřej Lůžek
  • Jan Jirchář
  • Petr Hampl (captain)

55 Česká mincovna

  • Ondřej Dostál (captain)
  • Jan Krause
  • Markéta Hujerová
  • Monika Patková

56 Sporťáci

clenoveDoplneni

57 Česká mincovna B

  • Markéta Hassová (captain)
  • Veronika Fraenklová
  • Michaela Pušmanová
  • Leona Šírová

58 Jizerská, o.p.s.

  • Ondřej Sixta
  • Lubor Kosička
  • Petr Ťahan (captain)
  • Matěj Saska

59 FILHARMONICI

  • Zdenka Bodor
  • Martina Otrubová
  • Jan Holeňa
  • Michal Medek (captain)

60 "ŽeBra"

clenoveDoplneni

61 NAKIT

  • Jiří Putík
  • Tomáš Bürger
  • Roman Faltýn
  • Jan Ďoubal (captain)

62 Nej Retail

  • Alois Schwertner (captain)
  • Ondřej Tuček
  • Lucie Punčochářová
  • Štěpán Litera

63 NOVOPLAST Liberec

  • Václav Petružela
  • Marcela Vošoustová
  • Leoš Kürbis (captain)
  • Apolena Kodešová

64 ROSSMANN

  • Eva Říhová
  • Václava Svobodová (captain)
  • Daniel Mandík
  • Karel Procházka

65 Simplea pojišťovna

  • David Bulíř
  • Martin Švec (captain)
  • Simona Macková
  • Jiří Štěpán

66 SUDOP PRAHA

  • Václav Jann
  • Michal Mečl
  • Jiří Šmíd
  • Tomáš Slavíček (captain)

67 Svijany

  • Václav Bradna
  • Vladimír Vodička
  • Radim Fiala
  • Tomáš Kučera (captain)

68 T-SVTL

  • Libor Khek (captain)
  • Jan Bureš
  • Jiří Kysa
  • Zdeněk Vozábal

69 TÜV NORD Blue Line

clenoveDoplneni

70 Algon

clenoveDoplneni

71 SOMA

  • Petr Korejtko
  • Petr Kusý
  • Martin Fadrhons (captain)
  • Michal Vlk

72 T-Recyklace

  • Miloš Polák (captain)
  • Zuzana Netolická
  • Patricie Šedivá
  • Tadeáš Salaba

73 Běžkujeme za rovné manželství

  • Martin Orgoník
  • Adéla Horáková
  • Alexander Mareček
  • Czeslaw Walek (captain)

74 Leontinka a PARA lyžaři

  • Ondřej Zmeškal (captain)
  • Jiří Uhlíř
  • David Šrůtek
  • Simona Bubeníčková

75 NoFoot

clenoveDoplneni

76 Český paralympijský výbor

clenoveDoplneni

Wettkämpfe 57. CEZ Jizerska 50

ČEZ JIZERSKÁ 50

11. 2. 2024

  Rennen abgesagt.  

JIZERSKÁ 25

10. 2. 2024

  Rennen abgesagt.  

ČT JIZERSKÁ 10

10. 2. 2024

  Rennen abgesagt.  

MINI JIZERSKÁ POJIŠŤOVNY VZP

9. 2. 2024

  Rennen abgesagt.  

VOLKSWAGEN BEDŘICHOVSKÁ 30

8. 2. 2024

  Rennen abgesagt.  

ČSOB Jizerská 17

8. 2. 2024

  Rennen abgesagt.  

T-MOBILE JIZERSKÁ FIREMNÍ ŠTAFETA

9. 2. 2024

  Rennen abgesagt.  

ORLEN SPRINT

9. 2. 2024

  Rennen abgesagt.  

FACEBOOK INSTAGRAM

General-Partner

    ČEZ

Premium-Partner

    T-mobile

Zahlungs-Partner

    ČSOB + Mastercard

Haupt-Partner

    ORLEN
    VW užitokové vozy
    PVZP

General-Medienpartner

    Česká televize

Haupt-Medienpartner

    Evropa2
    Sport

Hauptinstitutionellpartner

    NSA
    SLČR
    Liberecký kraj
    #VisitCzechRepublic
    Ministerstvo pro místní rozvoj

offizieller Partner

    Grant Thornton
    Volkswagen FS
    Generali Investments
    Česká mincovna
    SWIX
    Preciosa

offizielle Lieferanten

    Jizerská o.p.s.
    Albrecht
    COOP
    Johnny Servis
    PERI
    ČHMÚ
    Pytloun
    Pacovis
    TKF
    Progres
    Královka
    Kitl

Medienpartner

    Kudy z nudy
    RTM+
    Liberecká drbna
    Nordic
    A11
    Liberec Český rozhlas

Unter der Schirmherrschaft von

    ČHS
    Výbor dobré vůle

Teil der Serie

    Worldloppet
    Visma Ski Classic
    SkiTour

Institutionellen Partner

    Liberec
    Jablonec nad Nisou
    Frýdlant
    Obec Bedřichov

Partner

    Enervit
    Ahrend
    Intersport
    Madhus
    Kama
    DB Schenker
    Nisa
    Asklepion

Veranstalter

    SkiKlub

MITVERANSTALTER

    Asociace sportu pro radost

MARKETING PARTNER

    Raul