Newsletter

×

Jizerská 50 - SkiTour

CGI IT Czech Republic s.r.o.
Zadarmo na Google Play

Nainstalovat

1.9.2022

ČEZ Jizerská 50 spouští registrace a rozrůstá se o další závodní den i nový závod

Registrace na 56. ČEZ Jizerskou 50 se rozběhly! Vyberte si z tras, které jsou určené pro hobby i zkušené běžkaře. První vlna registrací nabízí startovné za nejvýhodnější cenu, a to až do 31. října 2022. Novinek je pro nastávající ročník hned několik. Mezi nimi například jeden závodní den navíc, nový závod i nová partnerství, které bezesporu oceníte. 56. ČEZ Jizerská 50 se uskuteční v termínu 9. až 12. února 2023. Registrujte se právě teď!

Nejvýhodnější startovné až do konce října

Letos máte možnost pořídit si startovné nejvýhodněji až do 31. 10. 2022. Nejlevnější startovné na hlavní závod vyjde na 2 120 Kč. Online registrace pak bude možné provádět do 29. ledna 2023. Na místě bude možnost registrace s ohledem na kapacitu závodů. Již samozřejmostí je díky Pojišťovně VZP, a. s., pojištění vrácení startovného v případě nedostatku sněhu, a to až do výše 1 470 Kč.

Noví partneři, ČSOB a Mastercard, společně přinášejí závodníkům nové výhody

Do 56. ročníku ČEZ Jizerské 50 vstupují společně na pozici platebního partnera ČSOB a Mastercard. Díky této nové spolupráci závodníci výrazně ušetří. Pokud účastník zaplatí startovné kartou Mastercard od ČSOB v období od spuštění registrací 1. 9. až do 31. 10. 2022, čeká ho sleva ve výši 50 %. Slevu lze na jednu platební kartu čerpat i na více startovných, a to až do maximální výše slevy 1 060 Kč (pravidla akce najdete ZDE). Těm, kteří kartu Mastercard od ČSOB zatím nemají, stačí jednoduše a rychle sjednat účet u ČSOB a získat tak nejen slevu na startovné, ale jako bonus i dalších 2 000 Kč na nově založený účet.

„Nové spolupráce, která přináší konkrétní výhody pro naše závodníky, si nesmírně vážíme. Jsme rádi, že díky novému partnerství s ČSOB a Mastercard můžeme závodníkům nabídnout výhodnější startovné a zajistit, že i nadále bude Jizerská 50 nejen místem sportovních výzev, ale také místem setkávání, společných zážitků a nezapomenutelných chvil. A ČSOB s Mastercard nám toto pomáhají realizovat, za což velmi děkujeme,“ říká ke spolupráci David Douša z agentury Raul.

Jizerská 50 se rozrůstá o další závodní den

Další novinkou 56. ročníku legendárního závodu je jeden závodní den navíc. Bedřichovský areál ožije už ve čtvrtek 9. února 2023. Ten si užijí především milovníci volné techniky. Mohou se těšit na Volkswagen Bedřichovskou 30 a nově i na ČSOB Jizerskou 17.

Páteční dopoledne bude tradičně patřit dětem, na které čeká Mini Jizerská Pojišťovny VZP. Zbytek dne přinese divácky velmi atraktivní program. Nejdříve na trasu vyrazí štafety pod záštitou prémiového partnera T-Mobile, jejichž členové jsou kolegové z firem, přátelé, ale také významné osobnosti sportu, kultury či veřejného života.

Závěr dne pak přinese nejvíce adrenalinu. Přímo v srdci nasvíceného stadionu v Bedřichově se představí světová běžecká špička v atraktivním ORLEN Benzina Sprintu. Rychlého závodu se již v minulosti zúčastnily hvězdy běžeckého lyžování, jako například olympijský vítěz Petter Northug nebo Švéd s českými kořeny Max Novak.

První víkendový den přinese dva kratší, ale velmi oblíbené závody. Jako první do stopy vyrazí závodníci na Jizerskou 25 a hned po nich ti, kteří se rozhodnou upřednostnit rodinný závod ČT Jizerská 10. Díky časovému oddělení těchto stále oblíbenějších závodů získají závodníci více prostoru jak na trati, tak i v zázemí na Bedřichově. Vyvrcholení svátku klasického lyžování bude závodníky čekat tradičně v neděli, kdy se tisíce hobby běžců a stovky profesionálů sejdou na trati legendárního závodu ČEZ Jizerská 50. Chybět nebude ani nabitý doprovodný program v průběhu celého víkendu. Těšte se na koncerty, slavnostní zahájení i program pro rodiny s dětmi.

Poslední, 55. ČEZ Jizerská 50 zaznamenala rekordní počet závodníků. Ukázalo se, že sportovci jsou po nežádoucí pauze hladoví po zážitcích i závodění. Organizátoři závodu jsou připraveni jejich očekávání opět zcela naplnit. Registrace jsou spuštěny!

Pošli dál

19.9.2022 - “Na běžkách to bolí míň," říká letošní Královna Jizerek…
27.8.2022 - Konečně bez deště! Poslední prázdninovou sobotu si v…
25.8.2022 - Užijte si závěr léta v Jizerských horách. Registrujte se na…
24.8.2022 - Král a Královna Jizerek 2022
Zpět na aktuality Zpět na úvodní stránku

ZÁVODY 56. ČEZ JIZERSKÉ 50

ČEZ JIZERSKÁ 50

12. 2. 2023

  Do vyprodání kapacity zbývá 3668 čísel.  

24 % kapacity vyprodáno

JIZERSKÁ 25

11. 2. 2023

  Do vyprodání kapacity zbývá 1006 čísel.  

16 % kapacity vyprodáno

ČT JIZERSKÁ 10

11. 2. 2023

  Do vyprodání kapacity zbývá 1232 čísel.  

18 % kapacity vyprodáno

MINI JIZERSKÁ POJIŠŤOVNY VZP

10. 2. 2023

  Do vyprodání kapacity zbývá 397 čísel.  

12 % kapacity vyprodáno

VOLKSWAGEN BEDŘICHOVSKÁ 30

9. 2. 2023

  Do vyprodání kapacity zbývá 573 čísel.  

12 % kapacity vyprodáno

ČSOB Jizerská 17

9. 2. 2023

  Do vyprodání kapacity zbývá 372 čísel.  

7 % kapacity vyprodáno

T-MOBILE JIZERSKÁ FIREMNÍ ŠTAFETA

10. 2. 2023

   

ORLEN BENZINA SPRINT

10. 2. 2023

  Do vyprodání kapacity zbývá 197 čísel.  

2 % kapacity vyprodáno
Swix

V Bedřichově je 8,3 stupně
a Swix doporučuje na sebe

Více zde

FACEBOOK INSTAGRAMGENERÁLNÍ PARTNER
ČEZ
GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
ct
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
e2
MARKETINGOVÝ PARTNER A SPOLUPOŘADATEL


Raul
Institucionální partner
Liberec Jablonec nad Nisou
Bedřichov
Pořadatel
ČEZ
PRÉMIOVÝ PARTNER
T-mobile
HLAVNÍ PARTNEŘI
BENZINA vw vzp
PLATEBNÍ PARTNER
ČSOB
GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
ct
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
e2
HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI
NSA Czech-Ski Liberecký kraj VisitCzechRepublic Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
Oficiální partneři
Grant Thornton Swix
PARTNEŘI
Generali Enervit Madshus Kama Schenker
CHMU Pytloun OC Nisa Moravskoslezský kraj Česká mincovna
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
Kamsdetmi.com Nordic Liberecká drbna
Za podpory
horosvaz ČUS - Sportuj s námi Výbor dobré vůle
Součást sérií
worldloppet skiclassics Ski-Tour
Oficiální dodavatelé
Jizerská ops Johnny Servis Crystal Bohemia AVM Silnice LK a.s. Progres Bobcat Catcut