Newsletter

×

Jizerská 50 - SkiTour

CGI IT Czech Republic s.r.o.
Zadarmo na Google Play

Nainstalovat

1.9.2022

ČEZ Jizerská 50 spouští registrace a rozrůstá se o další závodní den i nový závod

Registrace na 56. ČEZ Jizerskou 50 se rozběhly! Vyberte si z tras, které jsou určené pro hobby i zkušené běžkaře. První vlna registrací nabízí startovné za nejvýhodnější cenu, a to až do 31. října 2022. Novinek je pro nastávající ročník hned několik. Mezi nimi například jeden závodní den navíc, nový závod i nová partnerství, které bezesporu oceníte. 56. ČEZ Jizerská 50 se uskuteční v termínu 9. až 12. února 2023. Registrujte se právě teď!

Nejvýhodnější startovné až do konce října

Letos máte možnost pořídit si startovné nejvýhodněji až do 31. 10. 2022. Nejlevnější startovné na hlavní závod vyjde na 2 120 Kč. Online registrace pak bude možné provádět do 29. ledna 2023. Na místě bude možnost registrace s ohledem na kapacitu závodů. Již samozřejmostí je díky Pojišťovně VZP, a. s., pojištění vrácení startovného v případě nedostatku sněhu, a to až do výše 1 470 Kč.

Noví partneři, ČSOB a Mastercard, společně přinášejí závodníkům nové výhody

Do 56. ročníku ČEZ Jizerské 50 vstupují společně na pozici platebního partnera ČSOB a Mastercard. Díky této nové spolupráci závodníci výrazně ušetří. Pokud účastník zaplatí startovné kartou Mastercard od ČSOB v období od spuštění registrací 1. 9. až do 31. 10. 2022, čeká ho sleva ve výši 50 %. Slevu lze na jednu platební kartu čerpat i na více startovných, a to až do maximální výše slevy 1 060 Kč (pravidla akce najdete ZDE). Těm, kteří kartu Mastercard od ČSOB zatím nemají, stačí jednoduše a rychle sjednat účet u ČSOB a získat tak nejen slevu na startovné, ale jako bonus i dalších 2 000 Kč na nově založený účet.

„Nové spolupráce, která přináší konkrétní výhody pro naše závodníky, si nesmírně vážíme. Jsme rádi, že díky novému partnerství s ČSOB a Mastercard můžeme závodníkům nabídnout výhodnější startovné a zajistit, že i nadále bude Jizerská 50 nejen místem sportovních výzev, ale také místem setkávání, společných zážitků a nezapomenutelných chvil. A ČSOB s Mastercard nám toto pomáhají realizovat, za což velmi děkujeme,“ říká ke spolupráci David Douša z agentury Raul.

Jizerská 50 se rozrůstá o další závodní den

Další novinkou 56. ročníku legendárního závodu je jeden závodní den navíc. Bedřichovský areál ožije už ve čtvrtek 9. února 2023. Ten si užijí především milovníci volné techniky. Mohou se těšit na Volkswagen Bedřichovskou 30 a nově i na ČSOB Jizerskou 17.

Páteční dopoledne bude tradičně patřit dětem, na které čeká Mini Jizerská Pojišťovny VZP. Zbytek dne přinese divácky velmi atraktivní program. Nejdříve na trasu vyrazí štafety pod záštitou prémiového partnera T-Mobile, jejichž členové jsou kolegové z firem, přátelé, ale také významné osobnosti sportu, kultury či veřejného života.

Závěr dne pak přinese nejvíce adrenalinu. Přímo v srdci nasvíceného stadionu v Bedřichově se představí světová běžecká špička v atraktivním ORLEN Benzina Sprintu. Rychlého závodu se již v minulosti zúčastnily hvězdy běžeckého lyžování, jako například olympijský vítěz Petter Northug nebo Švéd s českými kořeny Max Novak.

První víkendový den přinese dva kratší, ale velmi oblíbené závody. Jako první do stopy vyrazí závodníci na Jizerskou 25 a hned po nich ti, kteří se rozhodnou upřednostnit rodinný závod ČT Jizerská 10. Díky časovému oddělení těchto stále oblíbenějších závodů získají závodníci více prostoru jak na trati, tak i v zázemí na Bedřichově. Vyvrcholení svátku klasického lyžování bude závodníky čekat tradičně v neděli, kdy se tisíce hobby běžců a stovky profesionálů sejdou na trati legendárního závodu ČEZ Jizerská 50. Chybět nebude ani nabitý doprovodný program v průběhu celého víkendu. Těšte se na koncerty, slavnostní zahájení i program pro rodiny s dětmi.

Poslední, 55. ČEZ Jizerská 50 zaznamenala rekordní počet závodníků. Ukázalo se, že sportovci jsou po nežádoucí pauze hladoví po zážitcích i závodění. Organizátoři závodu jsou připraveni jejich očekávání opět zcela naplnit. Registrace jsou spuštěny!

Pošli dál

29.5.2023 - ČEZ Jizerská 50 opět oficiálně jako Grand Classics event
2.5.2023 - NEČEKEJTE DO ZIMY! POŽITEK Z JIZERSKÉ 50 NA VÁS ČEKÁ UŽ V…
11.4.2023 - Jizerská 50 je pro nás závod roku, říká Marek Pazderský,…
6.4.2023 - Ohlédněte se na rekordní 56. ČEZ Jizerskou 50 s Výsledkovým…
Zpět na aktuality Zpět na úvodní stránku

ZÁVODY 57. ČEZ JIZERSKÉ 50

ČEZ JIZERSKÁ 50

11. 2. 2024

   

JIZERSKÁ 25

10. 2. 2024

   

ČT JIZERSKÁ 10

10. 2. 2024

   

MINI JIZERSKÁ POJIŠŤOVNY VZP

9. 2. 2024

   

VOLKSWAGEN BEDŘICHOVSKÁ 30

8. 2. 2024

   

ČSOB Jizerská 17

8. 2. 2024

   

T-MOBILE JIZERSKÁ FIREMNÍ ŠTAFETA

9. 2. 2024

   

ORLEN BENZINA SPRINT

9. 2. 2024

   

Swix

V Bedřichově je 14,9 stupně
a Swix doporučuje na sebe

Více zde

FACEBOOK INSTAGRAM

GENERÁLNÍ PARTNER

  ČEZ

PRÉMIOVÝ PARTNER

  T-mobile

PLATEBNÍ PARTNER

  ČSOB + Mastercard

HLAVNÍ PARTNEŘI

  ORLEN
  VW užitokové vozy
  PVZP

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

  Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

  Evropa2

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

  NSA
  SLČR
  Liberecký kraj
  #VisitCzechRepublic
  Ministerstvo pro místní rozvoj

Oficiální partneři

  Grant Thornton
  Generali Investments
  Česká mincovna
  SWIX

Oficiální dodavatelé

  Jizerská o.p.s.
  Johnny Servis
  Albrecht
  Crystal Bohemia
  TKF
  AV media
  Silnice LK
  Bobcat
  Progres
  Catcut
  Pacovis

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Kudy z nudy
  Kam s dětmi
  RTM+
  Liberecká drbna
  Nordic
  Náš region
  SportMap
  Liberec Český rozhlas

Za podpory

  ČHS
  Výbor dobré vůle

Součást sérií

  Worldloppet
  Visma Ski Classic
  SkiTour

Institucionální partner

  Liberec
  Jablonec nad Nisou
  Obec Bedřichov

PARTNEŘI

  Enervit
  Madhus
  Kama
  DB Schenker
  Ahrend
  ČHÚ
  Pytloun
  Nisa

Pořadatel

  SkiKlub

MARKETINGOVÝ PARTNER A SPOLUPOŘADATEL

  Raul