Výsledky Sprint 2019

VYHLEDÁVÁNÍ NAPŘÍČ VŠEMI ROČNÍKY ZÁVODU PODLE JMÉNA A ROKU NAROZENÍ:
poř. st. č. Jméno Nár. čas 1. okruh 2. okruh poř. kat. kat.
1. 15 Didrik Fjeld Elset (1993) NOR 00:03:02 00:00:57 00:01:59 1. M Galerie Diplom
foto foto foto foto foto foto foto foto
2. 42 Mart Kevin Polluste (1994) EST 00:03:03 00:00:57 00:01:58 2. M Galerie Diplom
foto foto foto foto foto foto foto foto
3. 35 Adam Matouš (1998) CZE 00:03:03 00:00:57 00:01:58 3. M Galerie Diplom
foto foto foto foto foto foto foto
4. 49 Mikuláš Karlík (1999) CZE 00:03:07 00:00:58 00:02:01 4. M Galerie Diplom
foto foto foto foto
5. 56 Krzysztof Malkiński Malkiński (1995) POL 00:03:07 00:00:58 00:01:59 5. M Galerie Diplom
foto foto
6. 33 Daniel Máka (1992) CZE 00:03:08 00:00:57 00:02:00 6. M Galerie Diplom
foto foto foto foto foto foto
7. 50 Jakub Sikora (1984) CZE 00:03:10 00:00:58 00:02:02 7. M Galerie Diplom
foto foto foto foto foto
8. 34 Jakub Graf (1991) CZE 00:03:11 00:00:58 00:02:02 8. M Galerie Diplom
foto foto
9. 36 Matyáš Albrecht (1999) CZE 00:03:11 00:00:59 00:02:01 9. M Galerie Diplom
foto foto foto foto foto foto
10. 16 Martin Švarc (1994) CZE 00:03:12 00:00:58 00:02:02 10. M Galerie Diplom
foto foto foto foto
11. 3 Sven-Erik Markhus Kaiser (1994) NOR 00:03:13 00:00:59 00:02:03 11. M Galerie Diplom
foto foto foto foto
12. 55 Arkediusz Posiedala (1997) POL 00:03:15 00:00:59 00:02:05 12. M Galerie Diplom
foto foto foto foto
13. 58 Ingeborg Dahl (1987) NOR 00:03:27 00:01:03 00:02:17 1. Z Galerie Diplom
foto foto foto foto
14. 41 Adéla Boudíková (1986) CZE 00:03:28 00:01:04 00:02:17 2. Z Galerie Diplom
foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto
15. 45 Barbora Antošová (2000) CZE 00:03:28 00:01:03 00:02:17 3. Z Galerie Diplom
foto foto foto foto foto foto
16. 9 Tereza Hujerová (1998) CZE 00:03:31 00:01:04 00:02:18 4. Z Galerie Diplom
foto foto foto foto foto foto
17. 17 Šárka Vyštejnová (1987) CZE 00:03:37 00:01:05 00:02:19 5. Z Galerie Diplom
foto foto foto foto foto foto foto foto
18. 40 Klara Moravcová (1983) CZE 00:03:47 00:01:05 00:02:21 6. Z Galerie Diplom
foto foto foto foto foto foto

ZÁVODY 53. ČEZ JIZERSKÉ 50

ČEZ JIZERSKÁ 50

9. 2. 2020

HERVIS JIZERSKÁ 25

8. 2. 2020

VOLKSWAGEN BEDŘICHOVSKÁ 30

7. 2. 2020

ČT JIZERSKÁ 10

8. 2. 2020

MINI JIZERSKÁ POJIŠŤOVNY VZP

7. 2. 2020

JIZERSKÁ FIREMNÍ RAUL

8. 2. 2020

NYČ SPORT SPRINT

7. 2. 2020

HISTORIČTÍ LYŽNÍCI

7. 2. 2020



GENERÁLNÍ PARTNER
ČEZ
Pořadatel
ČEZ
Institucionální partner
ČEZ
Bedřichov
Pod záštitou
ČEZ
HLAVNÍ PARTNEŘI
HERVIS vw vzp
GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
ct
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
rz
HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI
Země příběhů Ministerstvo pro místní rozvoj ČR Liberecký kraj
MARKETINGOVÝ PARTNER
Raul
PARTNEŘI
Swix Madshus Enervit Kama Schenker CHMU
Pytloun OC Nisa CGI Moravskoslezský kraj Agrola
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
Kamsdetmi.com Nordic Liberecká drbna
Mediatenor
Za podpory
Czech-Ski horosvaz ČUS - Sportuj s námi
Součást sérií
worldloppet skiclassics Ski-Tour
Oficiální dodavatelé
Jizerská ops Johnny Servis Crystal Bohemia Yventech Wander Book
Palestra Progres iqlandia Catcut