Startovní listina
Jizerská firemní Raul

01 Český klub fair play

  • Radek Jaroš
  • Tomáš Pirk
  • Jan Pirk
  • Olga Růžičková (kapitán)

02 ENERVIT

  • Klara Moravcová
  • Jan Hruška
  • Štěpán Kaliba (kapitán)
  • Martin Švarc

03 Kama

  • Jakub Augusten (kapitán)
  • Matěj Bříza
  • Tomas Lengyel
  • Tomas Kapčiar

04 Swix

  • Dusan Kozisek
  • Martin Kráčalík (kapitán)
  • Dan Máka
  • Jan Mašek

05 Český horolezecký svaz

  • Jan Zahula (kapitán)
  • Stanislav Mayer
  • Tomáš Lisý
  • Petr Urbánek

06 HEALTHY LIFE-KIDOKAI TEAM

  • Vít Jánov
  • Tereza Tužilová (kapitán)
  • Jiří Harcuba
  • Pavel Janeček

07 Severočeské komunální služby s.r.o.

  • Martin Šperl (kapitán)
  • Richard Tkačík
  • Roman Schmid
  • Filip Košťák

08 DB Schenker 1

  • Ondřej Jašek (kapitán)
  • Lukáš Týfa
  • Jaroslav Balatka
  • Adam Holomoucký

09 Conseq Team

  • Tomas Kalal (kapitán)
  • Jiří Beneš
  • Bohumír Straka
  • Petr Malík

10 Tenis Tami Team

  • Zbyněk Jiras
  • Jiří Čadek
  • Radek Bonisch (kapitán)
  • Petr Pelant

11 KNORR-BREMSE

  • David Axmann (kapitán)
  • Petr Zima
  • Rudolf Kubín
  • Michal Horáček

12 Z Liberce pro Evropu

Členové štafety budou upřesněni později.

13 Penta Real Estate

  • Tomáš Pekárek
  • Adam Kuchař
  • Radim Kříž (kapitán)
  • Jan Pála

14 Subterra

  • Jan Šunka
  • David Svoboda
  • Martin Plíva
  • Miroslav Rypáček (kapitán)

15 DETOA

  • Jaroslav Zeman
  • Petra Jiráková (kapitán)
  • Marcela Kočová
  • Michaela Koldovská

16 Conseq 2

  • Lukáš Vácha (kapitán)
  • Petr Dušák
  • Michal Borges
  • Michal Hnyk

17 RunCzech

  • Katarína Hižová
  • Tadeáš Mahel (kapitán)
  • Kamila Rybková
  • Zdeněk Slezák

18 DB Schenker 2

  • Jiří Hříbal
  • Ondřej Černý
  • Martin Bacílek (kapitán)
  • Kateřina Dlouhá

19 PEKM 1

  • Vojtěch Černý
  • Radek Drahoňovský
  • Miloš Hájek
  • Pavel Košek (kapitán)

20 Kajmani ski team 1

  • Tomáš Míka
  • Jan Boháček
  • Eduard Dvořák
  • Radek Zábrodský (kapitán)

21 METROSTAV

  • Mojmír Stuchlík (kapitán)
  • Filip Křesťan
  • Jan Kolařík
  • Jan Vrbata

22 Česká pošta

  • Roman Patzelt
  • Petr Pivrnec (kapitán)
  • Josef Polreich
  • Jan Šubrt

23 FOXON tým

  • Michaela Velikovska
  • Martin Duda
  • Radim Petráček (kapitán)
  • Tomáš Šindelář

24 Radiožurnál

  • Radim Nyč
  • Petr Polák
  • Michal Holý (kapitán)
  • Tomáš Kvasnička

25 Kooperativa

  • Václav Bradna
  • Roman Hojný (kapitán)
  • Gabriela Jechová
  • Marek Vích

26 Conseq 3

  • Jan Martinec (kapitán)
  • Magdalena Čípová
  • Marek Holeček
  • Martin Turínek

27 Heureka.cz 1

  • Jan Kahoun (kapitán)
  • Peter Wojtovic
  • Jan Haering
  • Vít Bartůněk

28 CZECH NOTARIAL TEAM - Bohemia

  • Jindřich Procházka
  • Antonie Fischerová
  • Vanda Pirková
  • Radim Neubauer (kapitán)

29 CZECH NOTARIAL TEAM - MORAVIA

  • Zdeněk Ryšavý
  • Richard Brázda
  • Petra Přecechtělová
  • Jiří Hron (kapitán)

30 RAUL

  • Jakub Keclík
  • Petr Lešek
  • Marek Tesař (kapitán)
  • Richard Valoušek

31 Ogilvy

  • Michaela Procházková (kapitán)
  • Ondřej Obluk
  • Radka Šubířová
  • Petr Balog

32 Geometry Global

Členové štafety budou upřesněni později.

33 Moravská klika

  • Marek Loula
  • Tomáš Sadílek
  • Robert Helbich
  • Viktor Kotlán (kapitán)

34 Hervis Sport

  • Pavel Pokorný
  • Jan Přibyl (kapitán)
  • Robert Divila
  • Martin Roubal

35 ROSSMANN

  • Vít Podešva (kapitán)
  • Luboš Morkus
  • Vít Pavlíček
  • Matúš Uhliarik

36 Bedřichovské ženy

  • Blanka Bohatá
  • Kateřina Zárybnická
  • Lenka Klinderová (kapitán)
  • Tereza Kalošová

37 Nadace Leontinka

  • Marek Moflar
  • Maxim Čambor
  • Radka Králová (kapitán)
  • Václav Svoboda

38 EPP - Pomáhej pohybem

  • Dan Novák (kapitán)
  • Pavla Pernekrová
  • Petr Duchek
  • Kamil Krulich

39 Vodaři 1

  • Petr Bartoš
  • Lenka Špírková (kapitán)
  • Agáta Vaňková
  • Vít Suchánek

40 PEKM 2

  • Jan Francírek
  • Ladislav Šíp (kapitán)
  • Zuzana Růžičková
  • Jan Brzek

41 PVZP 1

  • Daniel Novák
  • Halina Trsková
  • Otakar Mareš (kapitán)
  • Martin Muller

42 Czech Handball Team

  • Karel Nocar
  • Radek Bendl (kapitán)
  • Miloš Slabý
  • Jan Filip

43 CPI Property Group

  • Martin Rozhon
  • René Švejda
  • Petr Brabec (kapitán)
  • Michal Svoboda

44 Kajmani ski team 2

  • Pavel Pokorný
  • Zdeněk Míka
  • Vojtech Motl
  • Michal Kubes (kapitán)

45 DYNAMO

  • Michal Richtr (kapitán)
  • Martin Knol
  • Jan Luc
  • Jaroslav Hubata Vacek

46 ČEPSÁCI

Členové štafety budou upřesněni později.

47 Liberecký kraj

  • Kamila Fulová (kapitán)
  • Pavel Schroter
  • Milan Holeček
  • Anna Urbanová

48 ČHMÚ

  • Jan Jirák (kapitán)
  • Šimon Bercha
  • Tomáš Fryč
  • Michal Steinhart

49 Boomerang

  • Zuzana Dubcová
  • Pavel Matuška
  • Aleš Duroň
  • Marek Slezák (kapitán)

50 Skupina ČEZ

  • Katka Bartůšková (kapitán)
  • Soňa Holingerová
  • Martin Bubeník
  • Vladimír Kaplan

51 Kotki packowe

  • David Kovalovský (kapitán)
  • Klaudia Lisoňková
  • Julie Lišková
  • Jan Mergl

52 Leemon

Členové štafety budou upřesněni později.

53 PVZP 2

  • Zdeněk Tůma
  • Vladimír Obuškevič
  • Miroslav Polách (kapitán)
  • Petra Flégrová

54 CzechTourism

  • Miroslav Klusák
  • Jana Valentová
  • Monika Palatková (kapitán)
  • Hana Kacafírková

55 Heureka.cz 2

  • Adéla Berková (kapitán)
  • Michaela Súkeníková
  • Michaela Petrová
  • Hana Horváthová

56 Vodaři 2

  • Jan Hloušek
  • Lenka Novotná (kapitán)
  • Tomáš Nevole
  • Tomáš Hanzl

57 Heureka.cz 3

  • Pavel Erfányuk
  • Martin Semenyšín
  • Petr Lacko
  • Daniel Blažek (kapitán)

58 BUREAU VERITAS

  • Tereza Vitáčková (kapitán)
  • Zuzana Tejnorová
  • Simon Palupčík
  • Tomáš Prokeš

59 CZECH NOTARIAL TEAM - Highland

  • Jan Bílek
  • Michal Šťovíček
  • Václav Voda
  • Michaela Krajíčková (kapitán)

60 Raymond

  • Petr Pušman (kapitán)
  • Jan Klápště
  • Lenka Winterová
  • Martin Hoffmann

ZÁVODY 52. ČEZ JIZERSKÉ 50

ČEZ JIZERSKÁ 50

10. 2. 2019

HERVIS JIZERSKÁ 25

9. 2. 2019

VOLKSWAGEN BEDŘICHOVSKÁ 30

8. 2. 2019

ČT JIZERSKÁ 10

9. 2. 2019

MINI JIZERSKÁ POJIŠŤOVNY VZP

8. 2. 2019

JIZERSKÁ FIREMNÍ RAUL

9. 2. 2019

NYČ SPORT SPRINT

8. 2. 2019

HISTORIČTÍ LYŽNÍCI

8. 2. 2019

Swix

V Bedřichově je 13.5 stupně
a Swix doporučuje na sebe

Více zde



GENERÁLNÍ PARTNER
ČEZ
Pořadatel
ČEZ
Institucionální partner
ČEZ
Bedřichov
Pod záštitou
ČEZ
HLAVNÍ PARTNEŘI
HERVIS vw Česká pošta vzp
GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
ct
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
rz
HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI
Země příběhů Ministerstvo pro místní rozvoj ČR Liberecký kraj
MARKETINGOVÝ PARTNER
Raul
PARTNEŘI
Swix Madshus Enervit Kama Schenker
CHMU Pytloun OC Nisa MS kraj CGI
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
Kamsdetmi.com Nordic Liberecká drbna
Mediatenor
Za podpory
Czech-Ski horosvaz ČUS - Sportuj s námi
Součást sérií
worldloppet skiclassics Ski-Tour
Oficiální dodavatelé
Jizerská ops Johnny Servis Crystal Bohemia Yventech
Palestra Progres Nature Valley iqlandia