Startovní listina
Jizerská firemní Raul

01 Český klub fair play

Členové štafety budou upřesněni později.

02 PVZP 1

  • Milan Šperl (kapitán)
  • Kamila Rajdlová
  • Lukáš Bauer
  • Martin Muller

03 Kama

  • Matěj Bříza (kapitán)
  • Jakub Augusten

04 SWIX

  • Martin Kráčalík (kapitán)
  • Daniel Máka

05 ENERVIT

Členové štafety budou upřesněni později.

06 Český horolezecký svaz

Členové štafety budou upřesněni později.

07 Kousek Piva

Členové štafety budou upřesněni později.

08 DB Schenker Team 1

Členové štafety budou upřesněni později.

09 Raymonďáci 1

Členové štafety budou upřesněni později.

10 Tenis Tami Team

  • Jiří Čadek
  • Radek Bonisch (kapitán)
  • Petr Pelant
  • Zbyněk Jiras

11 SEVEROČESKÉ KOMUNÁLNÍ SLUŽBY S.R.O.

Členové štafety budou upřesněni později.

12 Metrostav

Členové štafety budou upřesněni později.

13 ČHMÚ

  • Jan Jirák (kapitán)
  • Šimon Bercha
  • Tomáš Fryč
  • Josef Hanzlik

14 Radiožurnál

  • David Nyč (kapitán)
  • Michal Holý
  • Marek Bělovský
  • Tomáš Kvasnička

15 PVZP 2

  • Halina Trsková (kapitán)
  • Otakar Mareš
  • Vladimír Obuškevič
  • Dan Novák

16 Subterra

Členové štafety budou upřesněni později.

17 Penta Real Estate

  • David Musil
  • Tomáš Pekárek
  • Jan Pála
  • Radim Kříž (kapitán)

18 PEKM 1

Členové štafety budou upřesněni později.

19 Merz

Členové štafety budou upřesněni později.

20 CZECH NOTARIAL TEAM - Bohemia

Členové štafety budou upřesněni později.

21 CZECH NOTARIAL TEAM - Moravia

Členové štafety budou upřesněni později.

22 GEOSTAV SPOL. S R.O.

  • Daniel Veselý (kapitán)
  • Kamil Maršálek
  • Marek Jelinek
  • Karel Sýkora

23 Conseq 1

Členové štafety budou upřesněni později.

24 Nadace Leontinka

  • Václav Svoboda (kapitán)
  • Jan Bošek
  • Maxim Čambor
  • Ondřej Gurecký

25 Hervis Sport a móda

Členové štafety budou upřesněni později.

26 DB Schenker Team 2

Členové štafety budou upřesněni později.

27 Conseq 2

Členové štafety budou upřesněni později.

28 Heureka.cz

  • Jan Kahoun (kapitán)
  • Peter Wojtovic
  • Vít Bartůněk
  • Adéla Berková

29 RAUL!

Členové štafety budou upřesněni později.

30 Geometry Prague

  • Václav Zamrazil
  • Miloslava Snopek
  • Miroslav Škopek
  • Jan Dvořák (kapitán)

31 Česká televize

Členové štafety budou upřesněni později.

32 PEKM 2

Členové štafety budou upřesněni později.

33 CZECH NOTARIAL TEAM - Highland

Členové štafety budou upřesněni později.

34 Conseq 3

Členové štafety budou upřesněni později.

35 obec Bedřichov

Členové štafety budou upřesněni později.

36 SKUPINA ČEZ

  • Katka Bartůšková
  • Soňa Holingerová
  • Martin Bubeník (kapitán)
  • Vladimír Kaplan

37 ROSSMANN

Členové štafety budou upřesněni později.

38 Kraj jede!

  • Kamila Fulová (kapitán)
  • Milan Holeček
  • Pavel Schroter
  • Věra Dubcová

39 EPP - Pomáhej pohybem

  • Jiri Svoboda
  • Petr Duchek
  • Kamil Krulich (kapitán)
  • Tomáš Pektor

40 Conseq 4

Členové štafety budou upřesněni později.

41 BUREAU VERITAS

  • Jana Mrázová (kapitán)
  • Simon Palupčík
  • Tereza Vitáčková
  • Robert Havlík

42 Conseq 5

Členové štafety budou upřesněni později.

43 Volkswagen Užitkové vozy

  • Lenka Vaňková (kapitán)

44 Kajmani ski team 1

Členové štafety budou upřesněni později.

45 Kajmani ski team 2

Členové štafety budou upřesněni později.

46 Raymonďáci 2

Členové štafety budou upřesněni později.

47 Silnice LK I.

Členové štafety budou upřesněni později.

48 Silnice LK II.

Členové štafety budou upřesněni později.

49 Boomerang

Členové štafety budou upřesněni později.

50 Jizerská 50

Členové štafety budou upřesněni později.

51 LEEMON

Členové štafety budou upřesněni později.

52 Bílá stopa

Členové štafety budou upřesněni později.

53 Merch/Maxitip

  • Jakub Kříž (kapitán)
  • Jiří Kameš
  • Pavel Krejčí

54 Kotki packowe

  • David Kovalovský (kapitán)
  • Klaudia Lisoňková
  • Julie Lišková
  • Jan Mergl

55 Invia Splash

  • Jiří Paďour
  • Michaela Hrabová
  • Daniel Blažek (kapitán)
  • Jan Kuchař

56 Pražírna Kouřim

Členové štafety budou upřesněni později.

57 SEMrush

  • Jaroslav Jacjuk (kapitán)
  • Petra Lančaričová
  • Viktor Grigorev
  • Diana Prokusheva

58 Cayman Pharma s.r.o.

Členové štafety budou upřesněni později.

59 Kovo Koukola

Členové štafety budou upřesněni později.

60 Magnas Ski Team

Členové štafety budou upřesněni později.

ZÁVODY 52. ČEZ JIZERSKÉ 50

ČEZ JIZERSKÁ 50

10. 2. 2019

HERVIS JIZERSKÁ 25

9. 2. 2019

VOLKSWAGEN BEDŘICHOVSKÁ 30

8. 2. 2019

ČT JIZERSKÁ 10

9. 2. 2019

MINI JIZERSKÁ POJIŠŤOVNY VZP

8. 2. 2019

JIZERSKÁ FIREMNÍ RAUL

9. 2. 2019

NYČ SPORT SPRINT

8. 2. 2019

HISTORIČTÍ LYŽNÍCI

8. 2. 2019

Swix

V Bedřichově je -9.5 stupně
a Swix doporučuje na sebe

Více zde



GENERÁLNÍ PARTNER
ČEZ
Pořadatel
ČEZ
Institucionální partner
ČEZ
Bedřichov
Pod záštitou
ČEZ
HLAVNÍ PARTNEŘI
HERVIS vw vzp
GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
ct
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
rz
HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI
Země příběhů Ministerstvo pro místní rozvoj ČR Liberecký kraj
MARKETINGOVÝ PARTNER
Raul
PARTNEŘI
Swix Madshus Enervit Kama Schenker CHMU
Pytloun OC Nisa CGI Moravskoslezský kraj Agrola
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
Kamsdetmi.com Nordic Liberecká drbna
Mediatenor
Za podpory
Czech-Ski horosvaz ČUS - Sportuj s námi
Součást sérií
worldloppet skiclassics Ski-Tour
Oficiální dodavatelé
Jizerská ops Johnny Servis Crystal Bohemia Yventech Wander Book
Palestra Progres iqlandia Catcut