Ergebnisse – T-Mobile Jizerská Firmen-Rennen

Výsledky Jizerské firemní Raul 2020 ve formátu PDF jsou ke stažení ZDE.

# Team Wettkämpfer 1 1. Abschnitt Wettkämpfer 2 2. Abschnitt Wettkämpfer 3 3. Abschnitt Wettkämpfer 4 4. Abschnitt Endzeit
ARaymond Ski team Ehl(C) Petr Klápště Jan Pušman Petr Hybner Jan ---
Balíci David(C) Karel Moláčková Markéta Svobodová Hana Amlerová Jaroslava ---
BENZINA TEAM Vojna (C) Michal Kocian Václav Klicpera Petr Brynda Jaroslav ---
BUREAU VERITAS Vitáčková(C) Tereza Palupčík Simon Havlík Robert Tejnorová Zuzana ---
Cayman Pharma s.r.o. Filounová Barbora Chadim Martin Tockstein David Mitura Karel ---
Conseq 1 Francke Michal Kaňka Adam Kálal(C) Tomáš Psenicka Jakub ---
Conseq 2 Polivka(C) Petr Brávek Jan Turza Libor Holeček Marek ---
Conseq 3 Velfl Tomáš Nedvědická Blanka Šindelář Karel Hnyk Michal ---
Conseq 4 Rejent Karel Vácha(C) Lukáš Straka Bohumír Behenský Milan ---
CZECH NOTARIAL TEAM - Bohemia Procházka(C) Jindřich Fischerová Antonie Pirková Vanda Neubauer Radim ---
CZECH NOTARIAL TEAM - Moravia Hron Jiří Bílek Jan Brázda Richard Brabec Pavel ---
Český horolezecký svaz Lisý Tomáš Svoboda Karel Urbánek Petr Mayer Stanislav ---
Český klub fair play Pirk Jan Pirk Tomáš Doktor Martin Peckova(C) Květoslava ---
ČHMÚ Jirák Jan Steinhart Michal Součková Martina Fryč Tomáš ---
DB Schenker 1 Balatka Jaroslav Týfa Lukáš Šámal Jan Jašek(C) Ondřej ---
DECATHLON Jakl(C) František Bauerova Alena Šorm Ivo Trenda Filip ---
ENERVIT Matzner Martin Šmaus Antonín Preislerová(C) Karolína Karásek Vladislav ---
EPP Pomáhej pohybem Borovský(C) Martin Vojtěchovský Martin Svoboda Jiří Duchek Petr ---
Generali Investments CEE Beneš(C) Marek Šimeček Roman Honsů Filip Málek Jan ---
Geometry Pešta Martin Dvořák Jan Kramář Josef Zamrazil Václav ---
GEOSTAV Veselý Daniel Sýkora Karel Jelinek Marek Maršálek(C) Kamil ---
Hervis Sport a móda Čapek Luboš Přibyl Jan Halada(C) Andrej Ondruš Martin ---
Heureka.cz 1 Berková(C) Adéla Tomsová Pavla Tučková Zuzana Eisnerova Tereza ---
Heureka.cz 2 Bartůněk(C) Vít Kahoun Jan Mariničová Jana Klacek Jan ---
Kajmani ski team 1 Pokorný Pavel Motl Vojtech Punčochářová Lucie Kubes(C) Michal ---
Kajmani ski team 2 Dvořák Eduard Kočik Matěj Polach Pavel Zábrodský(C) Radek ---
KAMA Bříza Matěj Dufek Tomáš Lengyel Tomáš Augsten Jakub ---
Kraj jede! Dubcová Věra Ježková(C) Martina Holeček Milan Schroter Pavel ---
Magnas Ski Team Kráľovská(C) Kateřina Jelínek Petr Šafra Martin Hanisch Petr ---
Martinova padesátka Birhanzl Jiří Mazánek Milan Mentberger Štěpán Špaňár(C) Martin ---
mastercard 1 Doležal(C) Tomáš Klavík Adam Rajniš Jan Zachariáš Jan ---
Merz Soukup Jan Soukup st. Jan Kobr Tomáš Gregorová(C) Lenka ---
Metrostav Šlajs Petr Stuchlík(C) Mojmír Kopička Petr Vrbata Jan ---
obec Bedřichov Bohatá Blanka Klinderová Marie Klinderová(C) Lenka Krauseová Michaela ---
P&G@D&I Novobilsky Petr Štiková Lucie Trdlička(C) Jan Ledahudcová Kateřina ---
Penta Real Estate Musil David Pekárek Tomáš Kříž(C) Radim Pála Jan ---
Pepova padesátka Babka Aleš Kocourek Martin Havlas Štěpán Havlík(C) Pepa ---
Pojišťovna VZP, a. s. Bauer Matyáš Zdvihalová Markéta Frič Lukáš Sixtová Anna ---
Radiožurnál Pávek Matyáš Holý Michal Gräf Jakub Kvasnička Tomáš ---
RAUL! Valoušek Richard Netíková Kamila Dittrichová(C) Vendula Hejda Jan ---
ROSSMANN Pavlíček(C) Vít Uhliarik Matúš Krejčí David Vrátný Ondřej ---
RunCzech Petrusek Lukáš Hermanová Karolína Kolářová Kateřina Hanuš Martin ---
Silnice LK 1 Honzajková Lucie Kukačka František Coufal Jiří Heczko Robert ---
Silnice LK 2 Proboštová Monika Mašková Martina Buchta Štěpán Havlín Ondřej ---
Skupina ČEZ Bartůšková Kateřina Pektor Tomáš Bubeník(C) Martin Kaplan Vladimír ---
Subterra Komárková Jana Svoboda David Zobaník Miroslav Rypáček(C) Miroslav ---
Svaz lyžarů ČR Heřmanský(C) Lukáš Sacher Lukáš Benc Pavel Čeřovský Jakub ---
SWIX Kudrnáč Vojtěch Kráčalík Martin Masnica Radek Bříza Jan ---
ŠKODA IT Deimling Ondřej Trávníček Tomáš Kolín Petr Saska(C) Josef ---
TECHO Kovalovský(C) David Lišková Julie Holá Michaela Mergl Jan ---
Tenis Tami Team Čadek Jiří Bonisch(C) Radek Pelant Petr Jiras Zbyněk ---
TP Consulting Jánov Vít Harcuba Jiří Tužil Jiří Jisl Richard ---
Volkswagen Užitkové vozy Hejda Petr Budka Tomáš Sochůrek Pavel Kubeš Jan ---
ZeteFko Pospíchal(C) Jan Valentová Šárka Korselt David Skalický Martin ---
Zrníčko Bydžovský ml. Milan Trýzna Aleš Bydžovský st. Milan Bydžovská Gabriela ---

Wettkämpfe 54. CEZ Jizerska 50

ČEZ JIZERSKÁ 50

6. – 28. 2. 2021

  Registrierung geschlossen  

HERVIS JIZERSKÁ 25

6. – 28. 2. 2021

  Registrierung geschlossen  

VOLKSWAGEN BEDŘICHOVSKÁ 30

6. – 28. 2. 2021

  Registrierung geschlossen  

ČT JIZERSKÁ 10

6. – 28. 2. 2021

  Registrierung geschlossen  

MINI JIZERSKÁ POJIŠŤOVNY VZP

6. – 28. 2. 2021

  Registrierung geschlossen  

T-MOBILE JIZERSKÁ FIREMNÍ ŠTAFETA

  závod zrušen  

BENZINA ORLEN SPRINT

12. 2. 2021

  Registrierung geschlossen  

HISTORISCHE RENNEN

  Registrace uzavřena  



General-Partner
ČEZ
Hauptinstitutionellpartner
NSA Czech-Ski
Liberecký kraj Kudy z nudy
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
Marketing-Partner


Raul
Institutionellen Partner
Liberec Jablonec nad Nisou
Bedřichov
Veranstalter
ČEZ
Premium-Partner
T-mobile
Haupt-Partner
BENZINA HERVIS vw vzp
General-Medienpartner
ct
Haupt-Medienpartner
rz
Partner
Generali Swix Madshus Enervit Kama Schenker
CHMU Pytloun OC Nisa Moravskoslezský kraj Česká mincovna
Medienpartner
Kamsdetmi.com Nordic
Liberecká drbna
Unter der Schirmherrschaft von
horosvaz ČUS - Sportuj s námi Výbor dobré vůle WOC2021
Teil der Serie
worldloppet skiclassics Ski-Tour
offizielle Lieferanten
Jizerská ops Johnny Servis Crystal Bohemia AVM
Silnice LK a.s. Progres Bobcat Catcut