Ergebnisse – Firmen-Rennen

Výsledky Jizerské firemní Raul 2019 ve formátu PDF jsou ke stažení ZDE.

# Team Wettkämpfer 1 1. Abschnitt Wettkämpfer 2 2. Abschnitt Wettkämpfer 3 3. Abschnitt Wettkämpfer 4 4. Abschnitt Endzeit
1 Kama Dufek(C) Tomáš 0:08:32.8 Bříza Matěj 0:09:24.6 Rishko Vadym 0:09:15.2 Lengyel Tomáš 0:09:00.4 0:36:13.3
2 SWIX Máka Daniel 0:08:29.2 Kubričan Lukáš 0:09:00.9 Lhota Zbyněk 0:10:26.5 Razým(C) Aleš 0:08:48.8 0:36:45.6
3 Conseq 1 Francke Michal 0:08:55.5 Kaňka Adam 0:09:42.3 Kálal(C) Tomáš 0:09:50.1 Psenicka Jakub 0:09:23.0 0:37:51.1
4 Český horolezecký svaz Lisý Tomáš 0:09:35.7 Mašek Jan 0:10:06.6 Mayer Stanislav 0:09:48.6 Urbánek Petr 0:09:47.0 0:39:18.1
5 PVZP 1 Šperl(C) Milan 0:10:01.8 Rajdlová Kamila 0:10:31.0 Bauer Lukáš 0:09:30.4 Muller Martin 0:09:47.3 0:39:50.6
6 Kousek Piva Jánov(C) Vít 0:09:07.6 Vyštejnová Šárka 0:11:19.6 Jedličková Radka 0:11:21.8 Harcuba Jiri 0:09:23.1 0:41:12.1
7 ENERVIT Plný David 0:09:53.7 Novák Petr 0:11:28.2 Preislerová Karolína 0:11:24.8 Kaliba(C) Štěpán 0:09:38.0 0:42:24.9
8 SEVEROČESKÉ KOMUNÁLNÍ SLUŽBY S.R.O. Šperl Martin 0:10:23.6 Schmid Roman 0:10:55.6 Tkačík Richard 0:11:31.3 Masnica(C) Radek 0:10:45.2 0:43:35.8
9 DB Schenker Team 1 Balatka Jaroslav 0:09:51.9 Týfa Lukáš 0:11:17.8 Balatka Jaroslav 0:11:49.1 Jašek(C) Ondřej 0:10:59.5 0:43:58.5
10 Raymonďáci 1 Pušman(C) Petr 0:10:10.3 Klápště Jan 0:10:18.0 Winterová Lenka 0:13:21.6 Hoffmann Martin 0:10:16.1 0:44:06.1
11 ČHMÚ Fryč(C) Tomáš 0:11:15.4 Jirák Jan 0:10:45.2 Steinhart Michal 0:11:39.5 Bercha Šimon 0:11:35.9 0:45:16.1
12 Radiožurnál Nyč(C) David 0:11:21.9 Holý Michal 0:13:38.2 Bělovský Marek 0:11:17.3 Kvasnička Tomáš 0:10:16.0 0:46:33.5
13 Metrostav Stuchlík(C) Mojmír 0:10:27.1 Jedlička Martin 0:12:33.5 Kopička Petr 0:12:29.1 Kolařík Jan 0:11:52.7 0:47:22.6
14 Penta Real Estate Musil David 0:10:57.6 Pekárek Tomáš 0:12:08.2 Pála Jan 0:12:03.9 Kříž(C) Radim 0:12:33.6 0:47:43.4
15 Merz Cíl(C) Tomáš 0:12:50.4 Gregorová Lenka 0:12:50.6 Soukup Jan 0:11:26.3 Pohanka Jan 0:11:51.9 0:48:59.3
16 Subterra Šunka Jan 0:11:21.4 Svoboda David 0:12:30.8 Plíva Martin 0:13:03.3 Rypáček(C) Mirek 0:12:07.5 0:49:03.2
17 PEKM 1 Černý(C) Vojtěch 0:11:40.0 Drahoňovský Radek 0:13:08.1 Hájek Miloš 0:12:34.6 Šíp Ladislav 0:13:01.0 0:50:23.8
18 Raymonďáci 2 Ehl(C) Petr 0:10:39.8 Kostelník Jan 0:12:19.9 Tomandlová Radka 0:14:18.4 Hybner Jan 0:13:15.0 0:50:33.1
19 ŠKODA IT Kolín Jaroslav 0:12:09.5 Travnicek Tomas 0:12:37.4 Ledecký Radek 0:13:29.1 Saska(C) Josef 0:12:45.6 0:51:01.8
20 Tenis Tami Team Čadek Jiří 0:13:46.4 Bonisch(C) Radek 0:11:53.7 Pelant Petr 0:13:02.4 Jiras Zbyněk 0:12:35.4 0:51:17.9
21 DB Schenker Team 2 Hříbal Jiří 0:12:46.4 Skrbek Michal 0:11:53.7 Dlouhá(C) Kateřina 0:13:17.4 Rousová Andrea 0:13:35.6 0:51:33.2
22 CZECH NOTARIAL TEAM - Bohemia Procházka Jindřich 0:12:29.0 Fischerová Antonie 0:13:07.4 Pirková(C) Vanda 0:15:18.4 Neubauer Radim 0:10:54.8 0:51:49.7
23 Český klub fair play Jaroš(C) Radek 0:12:08.0 Pirk Jan 0:14:51.1 Růžičková Olga 0:13:27.1 Pirk Tomáš 0:11:44.3 0:52:10.6
24 CZECH NOTARIAL TEAM - Moravia Brabec Pavel 0:11:32.6 Kuncová Petra 0:14:43.8 Ryšavý Zdeněk 0:13:43.1 Brázda(C) Richard 0:12:58.1 0:52:57.8
25 Cayman Pharma s.r.o. Chadim Martin 0:16:46.7 Tockstein David 0:13:35.7 Pavlík(C) Jan 0:12:24.6 Mitura Karel 0:11:26.6 0:54:13.8
26 Conseq 3 Holeček Marek 0:13:29.3 Matuška(C) Ondřej 0:12:15.8 Velfl Tomáš 0:15:49.5 Šubrt Marek 0:12:51.0 0:54:25.7
27 obec Bedřichov Bohatá Blanka 0:14:48.8 Zárybnická Kateřina 0:12:52.4 Klinderová(C) Lenka 0:14:01.3 Klinderová Marie 0:13:24.5 0:55:07.1
28 Conseq 2 Kálalová Tereza 0:12:05.7 Raboň František 0:12:53.6 Malík(C) Petr 0:15:56.5 Beneš Ondřej 0:14:15.1 0:55:11.0
29 Heureka.cz Berková(C) Adéla 0:15:02.7 Kahoun Jan 0:14:04.1 Bartůněk Vít 0:13:00.7 Wojtovic Petr 0:14:39.2 0:56:46.9
30 GEOSTAV SPOL. S R.O. VESELÝ(C) Daniel 0:11:18.0 Maršálek Kamil 0:17:28.9 Vykoukalová Hana 0:14:40.2 Sýkora Karel 0:13:37.3 0:57:04.5
31 RAUL! Keclík Jakub 0:14:32.8 Klímová Lucka 0:15:18.7 Dittrichová Vendula 0:14:41.6 Keclík Jakub 0:14:07.2 0:58:40.4
32 Nadace Leontinka Svoboda(C) Václav 0:12:56.1 Bošek Jan 0:12:35.6 Čambor Maxim 0:13:48.8 Šimíček Marek 0:19:39.9 0:59:00.5
33 EPP - Pomáhej pohybem Svoboda Jiri 0:13:43.6 Duchek Petr 0:15:32.8 Krulich(C) Kamil 0:17:05.2 Pektor Tomáš 0:13:10.4 0:59:32.0
34 Conseq 5 Hnyk Michal 0:15:00.1 Vedral(C) Miloš 0:18:02.9 Papež Jan 0:17:02.1 Polivka Petr 0:11:17.6 1:01:22.9
35 Pražírna Kouřim Bydžovský(C) Milan 0:15:53.0 Jírů Marika 0:15:29.7 Bydžovský ml. Milan 0:15:37.1 Bydžovská Gabriela 0:14:40.5 1:01:40.5
36 CZECH NOTARIAL TEAM - Highland Bílek Jan 0:16:15.9 Kratochvíl Jan 0:15:01.6 Voda Václav 0:16:52.7 Krajíčková(C) Michaela 0:13:31.9 1:01:42.2
37 Kajmani ski team 2 Pokorný Pavel 0:18:10.0 Motl Vojtech 0:17:25.4 Birhanzl Jiří 0:13:00.0 Kubes(C) Michal 0:13:48.0 1:02:23.6
38 Hervis Sport a móda Přibyl Jan 0:15:53.5 Halada Andrej 0:14:35.0 Pokorný Pavel 0:19:18.2 Burian Michal 0:13:36.2 1:03:23.1
39 Conseq 4 Polívka jr. Petr 0:10:22.4 Polívková(C) Kateřina 0:14:40.7 Straka Bohumír 0:17:57.6 Borges Michal 0:21:06.0 1:04:06.7
40 Kovo Koukola Hrad Jiří 0:14:51.0 Chmelina Vladislav 0:18:20.0 Vomela Jakub 0:19:13.4 Rous(C) Josef 0:12:33.1 1:04:57.7
41 Kraj jede! Fulová(C) Kamila 0:19:04.0 Holeček Milan 0:18:07.4 Schroter Pavel 0:15:02.3 Dubcová Věra 0:13:44.2 1:05:58.0
42 SKUPINA ČEZ Bartůšková Katka 0:18:15.3 Holingerová Soňa 0:20:47.9 Bubeník(C) Martin 0:16:16.8 Kaplan Vladimír 0:13:35.6 1:08:55.7
43 PEKM 2 Limon(C) Linda 0:15:11.4 Staffenová Martina 0:19:41.5 Štěrbová Veronika 0:16:45.6 Růžičková Zuzana 0:18:03.8 1:09:42.5
44 BUREAU VERITAS Palupčík(C) Simon 0:19:04.7 Vitáčková Tereza 0:19:54.2 Mrázová Jana 0:19:41.6 Havlík Robert 0:11:30.7 1:10:11.3
45 Kajmani ski team 1 Dvořák Eduard 0:15:37.6 Denemark Tomáš 0:19:16.5 Zábrodský Tomáš 0:21:14.1 Zábrodský(C) Radek 0:15:19.5 1:11:27.9
46 PVZP 2 Trsková(C) Halina 0:18:48.6 Mareš Otakar 0:19:19.4 Obuškevič Vladimír 0:17:55.8 Novák Dan 0:15:33.2 1:11:37.2
47 Kotki packowe Kovalovský(C) David 0:15:16.0 Lisoňková Klaudia 0:19:41.1 Lišková Julie 0:20:43.3 Mergl Jan 0:16:07.8 1:11:48.3
48 Silnice LK I. Šén(C) Petr 0:15:52.3 Tomáš Denis 0:20:25.6 Horáček Jiří 0:21:12.4 Coufal Jiří 0:14:40.6 1:12:11.1
49 Merch/Maxitip Kříž(C) Jakub 0:18:29.0 Kameš Jiří 0:16:46.9 Krejčí Pavel 0:21:36.5 Kameš Jiří 0:16:00.9 1:12:53.4
50 Magnas Ski Team Böhm Jiří 0:18:22.2 Hanisch Petr 0:19:43.7 Kolfander Martin 0:13:01.3 Renč Robert 0:21:51.0 1:12:58.3
51 Bílá stopa Baudyšová Kateřina 0:21:02.6 Hickl Štěpán 0:19:56.9 Coufal Tomáš 0:14:14.5 Petrusek(C) Lukáš 0:21:31.2 1:16:45.3
52 ROSSMANN Morkus(C) Luboš 0:19:12.4 Pavlíček Vít 0:20:01.4 Krejčí David 0:18:06.6 Morkus Luboš 0:19:44.1 1:17:04.6
53 Geometry Prague Zamrazil Václav 0:17:28.3 Snopek Miloslava 0:21:19.5 Škopek Miroslav 0:20:20.0 Dvořák(C) Jan 0:18:49.4 1:17:57.3
54 SEMrush Jacjuk(C) Jaroslav 0:19:01.1 Prokusheva Diana 0:24:57.9 Grigorev Viktor 0:20:32.0 Lančaričová Petra 0:15:27.9 1:19:59.0
55 Invia Splash Kovář Jakub 0:13:07.3 Hrabová Michaela 0:20:29.1 Marko Martin 0:31:01.0 Blažek(C) Daniel 0:15:26.6 1:20:04.2
56 Silnice LK II. Ira Miroslav 0:18:52.5 Buchta(C) Štěpán 0:24:22.8 Mašková Martina 0:16:51.2 Chudomel Josef 0:21:02.6 1:21:09.2
57 Volkswagen Užitkové vozy Žáček(C) Jiří 0:16:09.2 Vaňková Lenka 0:22:11.1 Marholdová Martina 0:26:51.8 Žáček Jiří 0:16:31.0 1:21:43.2
58 Boomerang Dubcová Zuzana 0:22:45.2 Novotná Blanka 0:24:16.8 Jiráňová Nela 0:23:19.5 Matuška(C) Pavel 0:18:58.6 1:29:20.2

Wettkämpfe 53. CEZ Jizerska 50

ČEZ JIZERSKÁ 50

9. 2. 2020

Zbývá 1233 registrací

74 % kapacity vyprodáno

HERVIS JIZERSKÁ 25

8. 2. 2020

Zbývá 433 registrací

63 % kapacity vyprodáno

VOLKSWAGEN BEDŘICHOVSKÁ 30

7. 2. 2020

Zbývá 243 registrací

61 % kapacity vyprodáno

ČT JIZERSKÁ 10

8. 2. 2020

Kapacita vyčerpána, čekací listina otevřena

100 % kapacity vyprodáno

MINI JIZERSKÁ POJIŠŤOVNY VZP

7. 2. 2020

Zbývá 185 registrací

47 % kapacity vyprodáno

JIZERSKÁ FIREMNÍ RAUL

8. 2. 2020

 

NYČ SPORT SPRINT

7. 2. 2020

Zbývá 49 registrací

18 % kapacity vyprodáno

HISTORISCHE RENNEN

7. 2. 2020

 



General-Partner
ČEZ
Veranstalter
ČEZ
Institutionellen Partner
ČEZ
Bedřichov
under the patronage of
ČEZ
Haupt-Partner
HERVIS vw vzp
General-Medienpartner
ct
Haupt-Medienpartner
rz
Hauptinstitutionellpartner
Kudy z nudy Ministerstvo pro místní rozvoj ČR Liberecký kraj
Marketing-Partner
Raul
Partner
Swix Madshus Enervit Kama Schenker CHMU
Pytloun OC Nisa CGI Moravskoslezský kraj Agrola
Medienpartner
Kamsdetmi.com Nordic Liberecká drbna
Mediatenor
Unter der Schirmherrschaft von
Czech-Ski horosvaz ČUS - Sportuj s námi
Teil der Serie
worldloppet skiclassics Ski-Tour
offizielle Lieferanten
Jizerská ops Johnny Servis Crystal Bohemia Yventech Wander Book
Palestra Progres iqlandia Catcut