Newsletter

×

Jizerská 50 - SkiTour

CGI IT Czech Republic s.r.o.
Zadarmo na Google Play

Nainstalovat

Výsledky – T-Mobile Jizerská firemní štafeta

Výsledky T-Mobile Jizerská firemní 2022 ve formátu PDF jsou ke stažení ZDE.

# Název týmu Závodník 1 1. úsek Závodník 2 2. úsek Závodník 3 3. úsek Závodník 4 4. úsek Výsledný čas
1 Czech Ski and Snowboard Valoušek Zbyněk 0:08:09.9 Lejsek(C) Aleš 0:08:45.0 Heřmanský Lukáš 0:09:26.0 Koukal Martin 0:08:30.6 0:34:51.6
2 Conseq A Francke Michal 0:08:11.0 Psenicka Jakub 0:08:12.4 Kaňka Adam 0:09:03.9 Kálal(C) Tomáš 0:09:34.4 0:35:01.9
3 KAMA Švácha Pavel 0:08:55.7 Kettner Adam 0:09:12.9 Matoušek Matouš 0:08:44.5 Augsten Jakub 0:08:36.6 0:35:29.8
4 Český horolezecký svaz Kohout Jakub 0:08:20.3 Krejčí Lukáš 0:10:39.2 Novotný Václav 0:11:02.2 Mayer Stanislav 0:10:02.2 0:40:04.2
5 ENERVIT Palas Jiří 0:09:26.5 Matzner Jan 0:10:20.9 Bojda Roman 0:11:29.5 Šmaus Antonín 0:09:33.1 0:40:50.2
6 Metrostav Šlajs Petr 0:09:25.8 Stuchlík(C) Mojmír 0:10:23.1 Křesťan Filip 0:12:17.3 Kopička Petr 0:12:07.1 0:44:13.4
7 ČHMÚ Jirák Jan 0:09:28.0 Fryč(C) Tomáš 0:10:19.9 Sedláková Klára 0:14:22.5 Bercha Šimon 0:11:50.9 0:46:01.4
8 Czech Notarial Team Procházka Jindřich 0:11:59.8 Burt Pavel 0:09:52.3 Pirková(C) Vanda 0:14:07.4 Neubauer Radim 0:10:28.6 0:46:28.2
9 Subterra Svoboda David 0:10:49.0 Zobaník Miroslav 0:12:37.7 Plíva Martin 0:12:19.9 Rypáček(C) Miroslav 0:11:20.3 0:47:07.0
10 TP Consulting Tužilová Tereza 0:09:32.3 Oplištil Adam 0:11:37.3 Beneš Ondřej 0:13:10.5 Tužil(C) Jiří 0:13:01.9 0:47:22.2
11 Česká spořitelna Charousek(C) Jiří 0:11:37.0 Kratochvíl Pavel 0:12:57.3 Peškař Petr 0:12:14.2 Kotlán Viktor 0:11:17.8 0:48:06.5
12 SPRINT Češner Martin 0:12:40.9 Hrabal Tomáš 0:12:55.1 Kráčalík Martin 0:11:20.9 Weisshautel Jan 0:11:13.2 0:48:10.3
13 AKKN Macháč(C) Jan 0:11:35.4 Holeček Michal 0:12:47.2 Bělohlávek Jan 0:12:33.9 Nohejl Lukáš 0:11:39.3 0:48:36.0
14 Tenis Tami Team Čadek Jiří 0:13:07.6 Bonisch(C) Radek 0:11:11.6 Jiras Zbyněk 0:12:16.9 Pelant Petr 0:12:35.6 0:49:11.8
15 Škoda IT Deimling Ondřej 0:11:40.4 Jirků Václav 0:12:43.0 Travnicek Tomas 0:12:36.2 Saska(C) Josef 0:12:13.2 0:49:12.9
16 Raul! Jirků Jakub 0:09:34.3 Tesař(C) Marek 0:12:57.9 Netíková Kamila 0:13:16.8 Valoušek Richard 0:14:14.3 0:50:03.5
17 SKUPINA ČEZ Dlouhý Jan 0:10:42.5 Vojtěchovský Martin 0:13:55.6 Hanzlík Pavel 0:14:10.3 Pektor(C) Tomáš 0:12:31.7 0:51:20.3
18 ENERGIE Kubin Petr 0:12:20.0 Cyrani(C) Pavel 0:13:42.4 Pirkl Tomáš 0:12:11.9 Zelenka Jaroslav 0:13:52.5 0:52:06.9
19 Český Klub Fair Play Strachová(C) Šárka 0:14:44.4 Pirk Jan 0:15:10.9 Votoček Vladimír 0:11:38.1 Pirk Tomáš 0:11:29.9 0:53:03.5
20 AGRO LEASING Pokorný Jan 0:11:53.0 Drnková Anna 0:13:27.6 Drnková Kateřina 0:15:57.8 Drnek(C) Tomáš 0:11:45.6 0:53:04.1
21 ZF Jablonec Pospíchal(C) Jan 0:11:34.8 Balatka Miroslav 0:09:33.6 Skalický Martin 0:13:54.3 Korselt David 0:18:11.8 0:53:14.7
22 POMAZANÁ SKLUZNICE Kovářík(C) Petr 0:15:08.5 Douda Vladimír 0:11:26.8 Šimurda Ivo 0:10:43.9 Pacourek David 0:15:56.3 0:53:15.6
23 Obec Bedřichov Zárybnická Kateřina 0:12:23.7 Klinderová Marie 0:13:36.7 Hanáková Tereza 0:14:02.3 Krauseová Michaela 0:14:00.8 0:54:03.6
24 CONSEQ B Moravec Martin 0:11:56.5 Velfl Tomáš 0:14:26.8 Brávek Jan 0:15:28.7 Holeček(C) Marek 0:13:46.9 0:55:39.0
25 Cayman Pharma s.r.o. Králík(C) David 0:11:50.5 Mitura Karel 0:10:57.7 Chadim Martin 0:12:22.7 Filounová Barbora 0:20:47.4 0:55:58.5
26 Benzina ORLEN Vojna(C) Michal 0:13:37.5 Vojnová Eliška 0:15:59.9 Berka Ondřej 0:14:52.7 Brynda Jaroslav 0:11:28.7 0:55:58.9
27 GENERALI INVESTMENTS CEE A Rozehnal Jaroslav 0:14:20.6 Toufar Michal 0:15:06.7 Kozel Daniel 0:14:16.2 Rozehnal Michal 0:12:16.5 0:56:00.2
28 Kajmani ski team B Kočik Matěj 0:14:26.8 Motl Voltěch 0:17:55.3 Křivský Ondřej 0:11:04.5 Kubes(C) Michal 0:13:59.3 0:57:26.0
29 Kajmani ski team A Punčochářová Lucie 0:12:39.0 Pokorný Pavel 0:17:41.8 Birhanzl Jiří 0:13:39.1 Zábrodský(C) Radek 0:14:05.2 0:58:05.2
30 Heureka Eisnerova(C) Tereza 0:14:15.6 Kahoun Jan 0:14:20.9 Berková Adéla 0:14:31.1 Wojtovic Peter 0:15:09.8 0:58:17.4
31 Kraj jede! Dubcová Věra 0:12:47.0 Ježková Martina 0:13:21.4 Horáčková Kateřina 0:15:25.3 Schröter Pavel 0:17:06.8 0:58:40.7
32 CONSEQ C Kálal Tomáš 0:09:27.5 Král Michal 0:19:26.6 Erler Adam 0:16:26.0 Hnyk Michal 0:14:02.2 0:59:22.4
33 Semrush Lančarič Vojtěch 0:09:39.5 Jacjuk Jaroslav 0:18:32.6 Zhdanov Anton 0:19:03.9 Ivankov Grigoriy 0:12:50.0 1:00:06.1
34 GENERALI INVESTMENTS CEE B Beneš(C) Marek 0:18:52.3 Beneš Josef 0:12:45.4 Pohanka Petr 0:18:34.2 Šimeček Roman 0:13:00.3 1:03:12.3
35 OGILVY Obluk(C) Ondřej 0:17:32.4 Hladík Vlastimil 0:19:32.6 Balog Peter 0:14:46.2 Hodboď Jakub 0:12:20.7 1:04:12.1
36 BV A-TEAM Vitáčková(C) Tereza 0:21:11.6 Franek Jan 0:13:27.9 Havlík Robert 0:10:50.7 Palupčík Simon 0:19:39.6 1:05:10.0
37 MASTERCARD Klavík(C) Adam 0:15:09.3 Čarný Michal 0:19:40.2 Doležal Tomáš 0:16:58.7 Zachariáš Jan 0:13:37.8 1:05:26.2
38 #Grantastic Pavlík Adam 0:17:57.7 Vaněčková Petra 0:19:50.6 Bajerová Markéta 0:17:50.9 Turczer Petr 0:12:40.2 1:08:19.5
39 Nadace ČEZ Mika(C) Milan 0:12:22.1 Holingerová Soňa 0:23:32.5 Bartůšková Kateřina 0:18:54.9 Duchek Petr 0:13:31.1 1:08:20.8
40 PVZP Trsek(C) Vojtěch 0:16:46.2 Černý Miroslav 0:16:22.9 Labaj Rostislav 0:19:31.1 Černá Sára 0:17:12.7 1:09:53.1
41 Volkswagen Užitkové vozy Demartini Pavel 0:23:14.9 Hejda Petr 0:20:42.3 Žádný František 0:13:40.2 Kubeš Jan 0:12:50.0 1:10:27.5
42 SYNER Fufalová(C) Martina 0:19:01.7 Soukup František 0:18:42.1 Vencovská Hanka 0:18:49.9 Šrajbr Marek 0:15:16.9 1:11:50.7
43 Magenta team Lukasík© Luboš 0:11:45.7 Hadrbolec Pavel 0:13:50.7 Henke Pavel 0:12:38.7 Bellassai Maximilian 0:34:55.6 1:13:10.8
44 Heureka 2 Klacek(C) Jan 0:18:50.6 Drahoňovská Kateřina 0:18:18.5 Smolka David 0:17:48.8 Jakubec Daniel 0:18:19.9 1:13:17.9
45 Kuželka Neumannová(C) Kateřina 0:10:00.2 Sirotková Blanka 0:25:53.1 Doušová Tereza 0:16:14.3 Hnídková Jana 0:23:15.8 1:15:23.6
46 #Týmjenejvíc Zdvihal Lukáš 0:10:48.6 Sikorová Martina 0:25:34.4 Apolonko Hana 0:25:35.1 Holinková Zuzana 0:14:11.2 1:16:09.5
47 Česká mincovna A Janďourková(C) Radka 0:19:35.2 Patková Monika 0:18:17.1 Čiháková Zuzana 0:21:48.5 Hujerová Markéta 0:16:44.9 1:16:25.8
48 lyžaři z Ypsilonky Kvirenc Michal 0:16:38.7 Čerbačeská Marína 0:21:47.0 Vršek Petr 0:18:13.0 Rychlá Renata 0:21:14.8 1:17:53.8
49 Česká mincovna junior Liška Adam 0:16:36.1 Těmínová Ludmila 0:19:11.4 Tacincová Tereza 0:20:50.0 Preisler(C) Lukáš 0:21:29.3 1:18:07.0
50 Magnas Ski Team Jelínek Petr 0:14:46.1 Petřina Michal 0:21:42.0 Šafra Martin 0:21:59.4 Stehno Dominik 0:20:44.4 1:19:12.1
51 T-(J)ELITA Tlustá(C) Jitka 0:20:47.5 Volf Milan 0:23:39.5 Šafářová Lucie 0:22:57.9 Svoboda Jiří 0:12:34.2 1:19:59.2
52 Česká mincovna B Vraný Ladislav 0:18:14.0 Morávková Jana 0:21:44.1 Kejzar(C) Petr 0:22:58.2 Krause Jan 0:17:24.8 1:20:21.3
53 STOPAři Eliášová Zdenka 0:18:54.9 Kopecká Kateřina 0:26:41.4 Křůpalová Markéta 0:20:38.9 Plešková Lenka 0:20:50.9 1:27:06.3
54 No Foot No Stress Lehmanová Natálie 0:24:10.2 Grusz Tomáš 0:31:35.6 Ježek Luboš 0:24:41.3 Marek Jan 0:29:42.2 1:50:09.5

ZÁVODY 55. ČEZ JIZERSKÉ 50

ČEZ JIZERSKÁ 50

13. 2. 2022

   

JIZERSKÁ 25

12. 2. 2022

   

VOLKSWAGEN BEDŘICHOVSKÁ 30

11. 2. 2022

   

ČT JIZERSKÁ 10

12. 2. 2022

   

MINI JIZERSKÁ POJIŠŤOVNY VZP

11. 2. 2022

   

T-MOBILE JIZERSKÁ FIREMNÍ ŠTAFETA

12. 2. 2022

   

BENZINA ORLEN SPRINT

11. 2. 2022

   

HISTORIČTÍ LYŽNÍCI

11. 2. 2022

   

Swix

V Bedřichově je 16,3 stupně
a Swix doporučuje na sebe

Více zde

FACEBOOK INSTAGRAM



GENERÁLNÍ PARTNER
ČEZ
HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI
NSA Czech-Ski
Liberecký kraj VisitCzechRepublic
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
MARKETINGOVÝ PARTNER A SPOLUPOŘADATEL


Raul
Institucionální partner
Liberec Jablonec nad Nisou
Bedřichov
Pořadatel
ČEZ
PRÉMIOVÝ PARTNER
T-mobile
HLAVNÍ PARTNEŘI
BENZINA vw vzp
GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
ct
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
e2
Oficiální partneři
Grant Thornton Swix
PARTNEŘI
Generali Enervit Philips Madshus Kama Schenker
CHMU Pytloun OC Nisa Moravskoslezský kraj Česká mincovna
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
Kamsdetmi.com Nordic Liberecká drbna
Za podpory
horosvaz ČUS - Sportuj s námi Výbor dobré vůle
Součást sérií
worldloppet skiclassics Ski-Tour
Oficiální dodavatelé
Jizerská ops Johnny Servis Crystal Bohemia AVM Silnice LK a.s. Progres Bobcat Catcut