Výsledky – Jizerská firemní

Výsledky Jizerské firemní Raul 2019 ve formátu PDF jsou ke stažení ZDE.

# Název týmu Závodník 1 1. úsek Závodník 2 2. úsek Závodník 3 3. úsek Závodník 4 4. úsek Výsledný čas
1 Kama Dufek(C) Tomáš 0:08:32.8 Bříza Matěj 0:09:24.6 Rishko Vadym 0:09:15.2 Lengyel Tomáš 0:09:00.4 0:36:13.3
2 SWIX Máka Daniel 0:08:29.2 Kubričan Lukáš 0:09:00.9 Lhota Zbyněk 0:10:26.5 Razým(C) Aleš 0:08:48.8 0:36:45.6
3 Conseq 1 Francke Michal 0:08:55.5 Kaňka Adam 0:09:42.3 Kálal(C) Tomáš 0:09:50.1 Psenicka Jakub 0:09:23.0 0:37:51.1
4 Český horolezecký svaz Lisý Tomáš 0:09:35.7 Mašek Jan 0:10:06.6 Mayer Stanislav 0:09:48.6 Urbánek Petr 0:09:47.0 0:39:18.1
5 PVZP 1 Šperl(C) Milan 0:10:01.8 Rajdlová Kamila 0:10:31.0 Bauer Lukáš 0:09:30.4 Muller Martin 0:09:47.3 0:39:50.6
6 Kousek Piva Jánov(C) Vít 0:09:07.6 Vyštejnová Šárka 0:11:19.6 Jedličková Radka 0:11:21.8 Harcuba Jiri 0:09:23.1 0:41:12.1
7 ENERVIT Plný David 0:09:53.7 Novák Petr 0:11:28.2 Preislerová Karolína 0:11:24.8 Kaliba(C) Štěpán 0:09:38.0 0:42:24.9
8 SEVEROČESKÉ KOMUNÁLNÍ SLUŽBY S.R.O. Šperl Martin 0:10:23.6 Schmid Roman 0:10:55.6 Tkačík Richard 0:11:31.3 Masnica(C) Radek 0:10:45.2 0:43:35.8
9 DB Schenker Team 1 Balatka Jaroslav 0:09:51.9 Týfa Lukáš 0:11:17.8 Balatka Jaroslav 0:11:49.1 Jašek(C) Ondřej 0:10:59.5 0:43:58.5
10 Raymonďáci 1 Pušman(C) Petr 0:10:10.3 Klápště Jan 0:10:18.0 Winterová Lenka 0:13:21.6 Hoffmann Martin 0:10:16.1 0:44:06.1
11 ČHMÚ Fryč(C) Tomáš 0:11:15.4 Jirák Jan 0:10:45.2 Steinhart Michal 0:11:39.5 Bercha Šimon 0:11:35.9 0:45:16.1
12 Radiožurnál Nyč(C) David 0:11:21.9 Holý Michal 0:13:38.2 Bělovský Marek 0:11:17.3 Kvasnička Tomáš 0:10:16.0 0:46:33.5
13 Metrostav Stuchlík(C) Mojmír 0:10:27.1 Jedlička Martin 0:12:33.5 Kopička Petr 0:12:29.1 Kolařík Jan 0:11:52.7 0:47:22.6
14 Penta Real Estate Musil David 0:10:57.6 Pekárek Tomáš 0:12:08.2 Pála Jan 0:12:03.9 Kříž(C) Radim 0:12:33.6 0:47:43.4
15 Merz Cíl(C) Tomáš 0:12:50.4 Gregorová Lenka 0:12:50.6 Soukup Jan 0:11:26.3 Pohanka Jan 0:11:51.9 0:48:59.3
16 Subterra Šunka Jan 0:11:21.4 Svoboda David 0:12:30.8 Plíva Martin 0:13:03.3 Rypáček(C) Mirek 0:12:07.5 0:49:03.2
17 PEKM 1 Černý(C) Vojtěch 0:11:40.0 Drahoňovský Radek 0:13:08.1 Hájek Miloš 0:12:34.6 Šíp Ladislav 0:13:01.0 0:50:23.8
18 Raymonďáci 2 Ehl(C) Petr 0:10:39.8 Kostelník Jan 0:12:19.9 Tomandlová Radka 0:14:18.4 Hybner Jan 0:13:15.0 0:50:33.1
19 ŠKODA IT Kolín Jaroslav 0:12:09.5 Travnicek Tomas 0:12:37.4 Ledecký Radek 0:13:29.1 Saska(C) Josef 0:12:45.6 0:51:01.8
20 Tenis Tami Team Čadek Jiří 0:13:46.4 Bonisch(C) Radek 0:11:53.7 Pelant Petr 0:13:02.4 Jiras Zbyněk 0:12:35.4 0:51:17.9
21 DB Schenker Team 2 Hříbal Jiří 0:12:46.4 Skrbek Michal 0:11:53.7 Dlouhá(C) Kateřina 0:13:17.4 Rousová Andrea 0:13:35.6 0:51:33.2
22 CZECH NOTARIAL TEAM - Bohemia Procházka Jindřich 0:12:29.0 Fischerová Antonie 0:13:07.4 Pirková(C) Vanda 0:15:18.4 Neubauer Radim 0:10:54.8 0:51:49.7
23 Český klub fair play Jaroš(C) Radek 0:12:08.0 Pirk Jan 0:14:51.1 Růžičková Olga 0:13:27.1 Pirk Tomáš 0:11:44.3 0:52:10.6
24 CZECH NOTARIAL TEAM - Moravia Brabec Pavel 0:11:32.6 Kuncová Petra 0:14:43.8 Ryšavý Zdeněk 0:13:43.1 Brázda(C) Richard 0:12:58.1 0:52:57.8
25 Cayman Pharma s.r.o. Chadim Martin 0:16:46.7 Tockstein David 0:13:35.7 Pavlík(C) Jan 0:12:24.6 Mitura Karel 0:11:26.6 0:54:13.8
26 Conseq 3 Holeček Marek 0:13:29.3 Matuška(C) Ondřej 0:12:15.8 Velfl Tomáš 0:15:49.5 Šubrt Marek 0:12:51.0 0:54:25.7
27 obec Bedřichov Bohatá Blanka 0:14:48.8 Zárybnická Kateřina 0:12:52.4 Klinderová(C) Lenka 0:14:01.3 Klinderová Marie 0:13:24.5 0:55:07.1
28 Conseq 2 Kálalová Tereza 0:12:05.7 Raboň František 0:12:53.6 Malík(C) Petr 0:15:56.5 Beneš Ondřej 0:14:15.1 0:55:11.0
29 Heureka.cz Berková(C) Adéla 0:15:02.7 Kahoun Jan 0:14:04.1 Bartůněk Vít 0:13:00.7 Wojtovic Petr 0:14:39.2 0:56:46.9
30 GEOSTAV SPOL. S R.O. VESELÝ(C) Daniel 0:11:18.0 Maršálek Kamil 0:17:28.9 Vykoukalová Hana 0:14:40.2 Sýkora Karel 0:13:37.3 0:57:04.5
31 RAUL! Keclík Jakub 0:14:32.8 Klímová Lucka 0:15:18.7 Dittrichová Vendula 0:14:41.6 Keclík Jakub 0:14:07.2 0:58:40.4
32 Nadace Leontinka Svoboda(C) Václav 0:12:56.1 Bošek Jan 0:12:35.6 Čambor Maxim 0:13:48.8 Šimíček Marek 0:19:39.9 0:59:00.5
33 EPP - Pomáhej pohybem Svoboda Jiri 0:13:43.6 Duchek Petr 0:15:32.8 Krulich(C) Kamil 0:17:05.2 Pektor Tomáš 0:13:10.4 0:59:32.0
34 Conseq 5 Hnyk Michal 0:15:00.1 Vedral(C) Miloš 0:18:02.9 Papež Jan 0:17:02.1 Polivka Petr 0:11:17.6 1:01:22.9
35 Pražírna Kouřim Bydžovský(C) Milan 0:15:53.0 Jírů Marika 0:15:29.7 Bydžovský ml. Milan 0:15:37.1 Bydžovská Gabriela 0:14:40.5 1:01:40.5
36 CZECH NOTARIAL TEAM - Highland Bílek Jan 0:16:15.9 Kratochvíl Jan 0:15:01.6 Voda Václav 0:16:52.7 Krajíčková(C) Michaela 0:13:31.9 1:01:42.2
37 Kajmani ski team 2 Pokorný Pavel 0:18:10.0 Motl Vojtech 0:17:25.4 Birhanzl Jiří 0:13:00.0 Kubes(C) Michal 0:13:48.0 1:02:23.6
38 Hervis Sport a móda Přibyl Jan 0:15:53.5 Halada Andrej 0:14:35.0 Pokorný Pavel 0:19:18.2 Burian Michal 0:13:36.2 1:03:23.1
39 Conseq 4 Polívka jr. Petr 0:10:22.4 Polívková(C) Kateřina 0:14:40.7 Straka Bohumír 0:17:57.6 Borges Michal 0:21:06.0 1:04:06.7
40 Kovo Koukola Hrad Jiří 0:14:51.0 Chmelina Vladislav 0:18:20.0 Vomela Jakub 0:19:13.4 Rous(C) Josef 0:12:33.1 1:04:57.7
41 Kraj jede! Fulová(C) Kamila 0:19:04.0 Holeček Milan 0:18:07.4 Schroter Pavel 0:15:02.3 Dubcová Věra 0:13:44.2 1:05:58.0
42 SKUPINA ČEZ Bartůšková Katka 0:18:15.3 Holingerová Soňa 0:20:47.9 Bubeník(C) Martin 0:16:16.8 Kaplan Vladimír 0:13:35.6 1:08:55.7
43 PEKM 2 Limon(C) Linda 0:15:11.4 Staffenová Martina 0:19:41.5 Štěrbová Veronika 0:16:45.6 Růžičková Zuzana 0:18:03.8 1:09:42.5
44 BUREAU VERITAS Palupčík(C) Simon 0:19:04.7 Vitáčková Tereza 0:19:54.2 Mrázová Jana 0:19:41.6 Havlík Robert 0:11:30.7 1:10:11.3
45 Kajmani ski team 1 Dvořák Eduard 0:15:37.6 Denemark Tomáš 0:19:16.5 Zábrodský Tomáš 0:21:14.1 Zábrodský(C) Radek 0:15:19.5 1:11:27.9
46 PVZP 2 Trsková(C) Halina 0:18:48.6 Mareš Otakar 0:19:19.4 Obuškevič Vladimír 0:17:55.8 Novák Dan 0:15:33.2 1:11:37.2
47 Kotki packowe Kovalovský(C) David 0:15:16.0 Lisoňková Klaudia 0:19:41.1 Lišková Julie 0:20:43.3 Mergl Jan 0:16:07.8 1:11:48.3
48 Silnice LK I. Šén(C) Petr 0:15:52.3 Tomáš Denis 0:20:25.6 Horáček Jiří 0:21:12.4 Coufal Jiří 0:14:40.6 1:12:11.1
49 Merch/Maxitip Kříž(C) Jakub 0:18:29.0 Kameš Jiří 0:16:46.9 Krejčí Pavel 0:21:36.5 Kameš Jiří 0:16:00.9 1:12:53.4
50 Magnas Ski Team Böhm Jiří 0:18:22.2 Hanisch Petr 0:19:43.7 Kolfander Martin 0:13:01.3 Renč Robert 0:21:51.0 1:12:58.3
51 Bílá stopa Baudyšová Kateřina 0:21:02.6 Hickl Štěpán 0:19:56.9 Coufal Tomáš 0:14:14.5 Petrusek(C) Lukáš 0:21:31.2 1:16:45.3
52 ROSSMANN Morkus(C) Luboš 0:19:12.4 Pavlíček Vít 0:20:01.4 Krejčí David 0:18:06.6 Morkus Luboš 0:19:44.1 1:17:04.6
53 Geometry Prague Zamrazil Václav 0:17:28.3 Snopek Miloslava 0:21:19.5 Škopek Miroslav 0:20:20.0 Dvořák(C) Jan 0:18:49.4 1:17:57.3
54 SEMrush Jacjuk(C) Jaroslav 0:19:01.1 Prokusheva Diana 0:24:57.9 Grigorev Viktor 0:20:32.0 Lančaričová Petra 0:15:27.9 1:19:59.0
55 Invia Splash Kovář Jakub 0:13:07.3 Hrabová Michaela 0:20:29.1 Marko Martin 0:31:01.0 Blažek(C) Daniel 0:15:26.6 1:20:04.2
56 Silnice LK II. Ira Miroslav 0:18:52.5 Buchta(C) Štěpán 0:24:22.8 Mašková Martina 0:16:51.2 Chudomel Josef 0:21:02.6 1:21:09.2
57 Volkswagen Užitkové vozy Žáček(C) Jiří 0:16:09.2 Vaňková Lenka 0:22:11.1 Marholdová Martina 0:26:51.8 Žáček Jiří 0:16:31.0 1:21:43.2
58 Boomerang Dubcová Zuzana 0:22:45.2 Novotná Blanka 0:24:16.8 Jiráňová Nela 0:23:19.5 Matuška(C) Pavel 0:18:58.6 1:29:20.2

ZÁVODY 52. ČEZ JIZERSKÉ 50

ČEZ JIZERSKÁ 50

10. 2. 2019

HERVIS JIZERSKÁ 25

9. 2. 2019

VOLKSWAGEN BEDŘICHOVSKÁ 30

8. 2. 2019

ČT JIZERSKÁ 10

9. 2. 2019

MINI JIZERSKÁ POJIŠŤOVNY VZP

8. 2. 2019

JIZERSKÁ FIREMNÍ RAUL

9. 2. 2019

NYČ SPORT SPRINT

8. 2. 2019

HISTORIČTÍ LYŽNÍCI

8. 2. 2019

Swix

V Bedřichově je 1.5 stupně
a Swix doporučuje na sebe

Více zde



GENERÁLNÍ PARTNER
ČEZ
Pořadatel
ČEZ
Institucionální partner
ČEZ
Bedřichov
Pod záštitou
ČEZ
HLAVNÍ PARTNEŘI
HERVIS vw vzp
GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
ct
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
rz
HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI
Země příběhů Ministerstvo pro místní rozvoj ČR Liberecký kraj
MARKETINGOVÝ PARTNER
Raul
PARTNEŘI
Swix Madshus Enervit Kama Schenker CHMU
Pytloun OC Nisa CGI Moravskoslezský kraj Agrola
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
Kamsdetmi.com Nordic Liberecká drbna
Mediatenor
Za podpory
Czech-Ski horosvaz ČUS - Sportuj s námi
Součást sérií
worldloppet skiclassics Ski-Tour
Oficiální dodavatelé
Jizerská ops Johnny Servis Crystal Bohemia Yventech Wander Book
Palestra Progres iqlandia Catcut