29.8.2020

Myslete na budoucnost, zlato byla, je a bude vždy jistota

Účastníci Jizerské 50 si mohou na svou budoucnost s Českou mincovnou začít například i spořit. Od 15. 9. 2020 do 14. 2. 2021 jsme pro ně připravili platný kód J502021 na bonus 500,- Kč. Jednoduše kód napíší do připraveného pole při vyplňování formuláře Zlaté spoření na www.ceskamincovna.cz a částka jim bude automaticky připsána.

S produktem Zlaté spoření od České mincovny si totiž můžete díky pravidelným měsíčním platbám uchovat hodnotu svých peněz i vy. Díky značnému potenciálu zhodnocení je investiční zlato bez DPH ideálním prostředkem spoření do budoucna. Nejprve si zvolíte formu: buď můžete každý měsíc spořit konkrétní částku, nebo peníze spořit pro koupi konkrétního produktu. „Kromě zlatých slitků lze investovat také do zlatých pamětních mincí či medailí a dalších produktů, jejichž hodnota v čase roste,“ komentuje spoření s Českou mincovnou, její mluvčí, Lenka Klimentová. Strategicky nejzajímavější se podle ní jeví prostřednictvím spoření investice do zlatých mincí Český lev, kde jde ruku v ruce cena bez DPH a umělecky ztvárněný kov autorem návrhu, který má každý rok nový design. 

Česká mincovna nabízí spoření již od 500 Kč měsíčně. Určíte si výši finančního obnosu, který budete chtít měsíčně spořit a stanovíte si dobu spoření a den v měsíci, kdy budete na své konto zasílat pravidelnou platbu. Po potvrzení už pak jen stačí, abyste si zkontrolovali všechny nastavené parametry spoření, které poté schválíte. Pak už vám zbyde jen potvrdit online smlouvu a složit vratnou jistinu. Jak jednoduché! Vše z pohodlí svého křesla. Nikam nemusíte chodit, objednáte diskrétně prostřednictvím webových stránek České mincovny. A vše je bez skrytých poplatků.

A jeden bonus získáte navíc. „Zlato koupené v České mincovně si můžete bezpečně nechat zdarma uložené v našich trezorech,“ upozorňuje Klimentová.

„Náš Český lev je zatím velmi mladý, ale už hrdě stojí po boku reprezentantů z celého světa,“ vyzdvihuje jeden z produktů nabízených ve spoření s Českou mincovnou. Květen roku 2017 se může směle zařadit mezi další přelomový milník v dějinách ryze českého podniku, České mincovny. Od tohoto data razí první ryze investiční mince „Český lev“ v České republice, které jsou dostupné v řadě gramáží. 

Investiční minci, která je tím nejlepším prostředkem, jak uložit peníze, a přitom nese symboliku země, ve které se razí, mají mnohé země světa i Evropy. Po Vídeňských filharmonicích, Javorovém listu, Australskému klokanovi, Čínské pandě či Americkém orlu je tu již tři roky Český lev. Záhy se pevně usadil s respektem ostatních mezi tuto prestižní společnost. Hned od počátku emise byl o náš „bullion coin“ velký zájem nejen doma ale i ve světě. Investiční mince jsou totiž příležitostí jak uložit peníze do fyzična – do drahého kovu s prestižním uměleckým ztvárněním. Do své nabídky si je vyžádal rovněž největší online distributor drahých kovů na světě APMEX a získaly evropskou ochrannou známku. Vedle investičního potenciálu zaujaly také atraktivním vlasteneckým reliéfem, který se dočkal několika obměn.

30.9.2020 - Poslední den, kdy si můžete pořídit startovné na 54. ČEZ…
14.9.2020 - Přispějte Jizerské o.p.s. na úpravu Jizerské Magistrály
10.9.2020 - Organizátoři chystají 54. ČEZ Jizerskou 50, počítají i s…
10.9.2020 - Nejvýhodnější startovné končí 30. září
Zpět na aktuality Zpět na úvodní stránku

ZÁVODY 54. ČEZ JIZERSKÉ 50

ČEZ JIZERSKÁ 50

14. 2. 2021

  Zbývá 2155 registrací  

56 % kapacity vyprodáno

HERVIS JIZERSKÁ 25

13. 2. 2021

  Zbývá 597 registrací  

50 % kapacity vyprodáno

VOLKSWAGEN BEDŘICHOVSKÁ 30

12. 2. 2021

  Zbývá 375 registrací  

42 % kapacity vyprodáno

ČT JIZERSKÁ 10

13. 2. 2021

  Kapacita vyčerpána  

MINI JIZERSKÁ POJIŠŤOVNY VZP

12. 2. 2021

  Zbývá 249 registrací  

38 % kapacity vyprodáno

JIZERSKÁ FIREMNÍ RAUL

13. 2. 2021

   

BENZINA SPRINT

12. 2. 2021

  Zbývá 130 registrací  

0 % kapacity vyprodáno

HISTORIČTÍ LYŽNÍCI

12. 2. 2021

   GENERÁLNÍ PARTNER
ČEZ
Pořadatel
ČEZ
Institucionální partner
Liberec

Jablonec nad Nisou

Bedřichov
HLAVNÍ PARTNEŘI
BENZINA HERVIS vw vzp
GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
ct
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
rz
HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI
Kudy z nudy Liberecký kraj Czech-Ski MŠMT Ministerstvo pro místní rozvoj ČR


MARKETINGOVÝ PARTNER
Raul
PARTNEŘI
Generali Swix Madshus Enervit Kama Schenker
CHMU Pytloun OC Nisa Moravskoslezský kraj Agrola Česká mincovna
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
Kamsdetmi.com Nordic Liberecká drbna Mediatenor
Za podpory
horosvaz ČUS - Sportuj s námi Výbor dobré vůle WOC2021
Součást sérií
worldloppet skiclassics Ski-Tour
Oficiální dodavatelé
Jizerská ops Johnny Servis Crystal Bohemia Yventech Wander Book
Silnice LK a.s. Progres Bobcat Catcut