2.2.2018

Mobilní toalety JOHNNY SERVIS můžete mít na své akci i vy

Vzpomínáte si, jak to vypadalo před dvaceti lety? Přijeli jste na hudební festival, mezinárodní sportovní podnik nebo vlastně jakoukoli open air akci a zázemí veškeré žádné. V lepším případě kadibudka nebo umývárna s rezavou a studenou vodou, v horším lesík či potok. Po základních hygienických, bezpečnostních a ekologických normách ani stopa.  Někdy v té době se na cestu za svými zákazníky vydal první servisní vůz s logem JOHNNY SERVIS. S několika zaměstnanci, pár desítkami mobilních toalet a velkým nadšením se nová firma pustila do podnikání.

 Dnes patří JOHNNY SERVIS v oblasti pronájmu mobilních toalet a mobilního oplocení mezi nejúspěšnější ve střední a východní Evropě. S pobočkami v Česku, na Slovensku, v Rakousku a v Maďarsku pokrývá trh s více než třicetimilionovou populací. Půjčuje, ale i prodává mobilní toalety, sprchy a umyvadla i ploty, sanitární přívěsy, mobilní kanceláře a kancelářské i skladovací kontejnery. Nabízí také kompletní párty servis a rovněž mobilní protipovodňové zábrany Tiger Dam.

„JOHNNY SERVIS může čerpat z více než čtyřicetiletých zkušeností v Kanadě, ale samozřejmě také z mnoha poznatků získaných ve zdejším prostředí. Jsme schopní kompletně zabezpečit požadavky stavebních firem stejně jako pořadatelů kulturních a sportovních akcí, hudebních festivalů či golfových turnajů a soukromých párty nebo rodinných oslav,“ ohlíží se za dvacetiletým působením na středoevropském trhu generální ředitel Matthew Vaclav Duras. „Naší další výhodou je, že klientům nabízíme systém all in one, dostanou tedy od nás veškeré služby takříkajíc na míru, včetně komplexního zázemí. To je pro ně nejen komfortnější, ale ve výsledku i levnější.”

Nejde samozřejmě jen o bilancování, JOHNNY SERVIS nepřestává mít ani velké plány. Jako první domácí firma rozdělila své služby na dvě části – JOHNNY SERVIS AKCE a JOHNNY SERVIS STAVBY. Divize STAVBY nabízí stejný standard u nás i ve střední Evropě, tedy kompletní zázemí staveb - od toalet, přes ploty a kontejnery až po vrátnice a kanceláře… V divizi AKCE je navíc možné i konzultovat, jak realizovat nejrůznější eventy, od rodinných oslav po mezinárodní sportovní závody či koncerty světových megahvězd. 

„Naší motivací je každým rokem rozšiřovat a zkvalitňovat nabídku a přicházet s novinkami, protože udržet si pozici a dobré jméno není samozřejmost,“ bilancuje dvacetiletku JOHNNY SERVIS ředitel Matthew V. Duras. „Ten největší tlak však na nás nevytváří trh, ale my sami. Chceme totiž být i v dalších letech spolehlivým partnerem našich klientů a poskytovat jim takové služby, abychom dokázali vyhovět všem požadavkům a přáním, ať jsou od jednotlivců nebo velkých firem.“

13.8.2018 - 52. ročník Jizerské 50 přesáhl půl roku před startem 1 000…
9.7.2018 - Zažijte Jizerskou 50 v létě! Nejdelší trasa Jizerské 50 RUN…
13.6.2018 - Worldloppet slaví čtyřicátiny. Oslavy vyvrcholí o víkendu v…
15.5.2018 - Jarní úklid tras Jizerské 50 je v plném proudu
Zpět na aktuality Zpět na úvodní stránku

ZÁVODY 52. ČEZ JIZERSKÉ 50

ČEZ JIZERSKÁ 50

10. 2. 2019

HERVIS JIZERSKÁ 25

9. 2. 2019

VOLKSWAGEN BEDŘICHOVSKÁ 30

8. 2. 2019

ČT JIZERSKÁ 10

9. 2. 2019

MINI JIZERSKÁ POJIŠŤOVNY VZP

8. 2. 2019

JIZERSKÁ FIREMNÍ RAUL

9. 2. 2019

NYČ SPORT SPRINT

8. 2. 2019

HISTORIČTÍ LYŽNÍCI

8. 2. 2019

Swix

V Bedřichově je 13.5 stupně
a Swix doporučuje na sebe

Více zde



GENERÁLNÍ PARTNER
ČEZ
Pořadatel
ČEZ
Institucionální partner
ČEZ
Bedřichov
Pod záštitou
ČEZ
HLAVNÍ PARTNEŘI
HERVIS vw Česká pošta vzp
GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
ct
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
rz
HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI
Země příběhů Ministerstvo pro místní rozvoj ČR Liberecký kraj
MARKETINGOVÝ PARTNER
Raul
PARTNEŘI
Swix Madshus Enervit Kama Schenker
CHMU Pytloun OC Nisa MS kraj CGI
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
Kamsdetmi.com Nordic Liberecká drbna
Mediatenor
Za podpory
Czech-Ski horosvaz ČUS - Sportuj s námi
Součást sérií
worldloppet skiclassics Ski-Tour
Oficiální dodavatelé
Jizerská ops Johnny Servis Crystal Bohemia Yventech
Palestra Progres Nature Valley iqlandia