Startovní listina
Jizerská firemní Raul

Startovní čísla budou týmům přiřazena do 6. 2. 2017.

01 Český klub fair play

  • Radek JAROŠ
  • Tomáš Pirk
  • Jan Pirk
  • Květa Pecková (kapitán)

02 WSM FOREX ROBOT

  • Pavel Ondrasek
  • Daniel Šlechta
  • Jiri Rocarek (kapitán)
  • Daniel Máka

03 ENERVIT Team

  • Marek Černohorský
  • Klara Moravcova (kapitán)
  • Tomáš Kapčiar
  • Martin ŠVARC

04 SWIX

  • Ladislav Marhoul (kapitán)
  • Martin Kráčalík

05 Kama

  • Tomáš Dufek (kapitán)
  • Matěj Bříza
  • Jakub Augusten
  • Jakub Mučica

06 TKF

  • Jiří Novotný (kapitán)
  • Petr Švarc
  • Aleš Havel
  • Šárka Vojtková

07 Severočeské komunální služby

  • Martin Šperl
  • Zdeněk Faistaver
  • Richard Tkačík (kapitán)
  • Roman Schmid

08 ČT Sport

  • Tomáš Budka
  • Kateřina Nekolná
  • Jakub Stařík
  • Jiří Ponikelský (kapitán)

09 Český olympijský výbor

  • Lukáš Sacher
  • Petr Koudelka
  • Petr Koukal
  • Petr Graclík (kapitán)

10 Tenis Tami team

  • Zbyněk Jiras
  • Jiří Čadek
  • Radek Bonisch (kapitán)
  • Petr Pelant

11 Radiožurnál

  • Michal Holý (kapitán)
  • Marek Bělovský
  • David Nyč
  • Radim Nyč

12 DB Schenker Team 1

  • Petr Zahradník
  • Ondra Černý
  • Jaroslav Balatka
  • Ondřej Jašek (kapitán)

13 METROSTAV

  • Jiří Mosler (kapitán)
  • Zdeněk Machuta
  • Martin Jedlička
  • Filip Křesťan

14 TESCO

  • Oldřich Novák (kapitán)
  • Petr Hakl
  • Tomáš Martiňák
  • Václav Bečka

15 FOXON tým

  • Milan Bernkopf (kapitán)
  • Martin Kniga
  • Tomáš Šindelář
  • Radim Petráček

16 DB Schenker Team 2

  • Michal Delong (kapitán)
  • Dalibor Bartoš
  • Michal Skrbek
  • Jiří Hříbal

17 Sazka Olympijský víceboj

  • Štěpán Janáček (kapitán)
  • Naďa Černá
  • Richard Adamec
  • Radka Richterová

18 Česká pošta

  • Roman Patzelt
  • Petr Pivrnec (kapitán)
  • Josef Polreich
  • Jan ŠUBRT

19 Hervis

  • Martin Roubal (kapitán)
  • Jan Přibyl
  • Andrej Halada
  • Martin Kvapil

20 Techo

  • Jan Maršík
  • Jan Duchoslav
  • David Kovalovský (kapitán)

21 KNORR-BREMSE

  • David Axmann (kapitán)
  • Petr Zima
  • Rudolf Kubín
  • Michal Horáček

22 Vodovodníci

  • Petr Bartoš
  • Lenka Špírková (kapitán)
  • Agáta Vaňková
  • Michal Boček

23 Skupina ČEZ

  • Katka Bartůšková
  • Soňa Holingerová (kapitán)
  • Jan Kapička
  • Vladimír Kaplan

24 Generali Investments

  • Josef Beneš (kapitán)
  • Karel Kostka
  • Filip Honsů
  • Jaroslav Bouzek

25 COMPEK spiro-ergo team

  • Ondřej Švanda (kapitán)
  • Zuzana Kleinová
  • Petr Čermák
  • Petr Adametz

26 RAUL! 1

  • Tomáš Leixner
  • Vendula Dittrichová
  • Marek Tesař (kapitán)
  • Aneta Grabmullerová

27 Ogilvy&Mather

  • Peter Balog
  • Ondřej Obluk (kapitán)
  • Radka Šubířová
  • Michaela PROCHÁZKOVÁ

28 Geometry Global 1

  • Ladislav Doležal
  • Jan Roubíček
  • Ondřej Kotal
  • Diana Brennerová (kapitán)

29 RAUL! 2

  • Jan Hejda
  • Petr LEŠEK (kapitán)
  • Lucie HÁJKOVÁ
  • David Douša

30 CzechTourism

  • Miroslav Klusák
  • Jana Valentová (kapitán)
  • Hana Kacafírková
  • Jan Kratochvíl

31 Penta Investments

  • David Musil
  • Lukáš Techl
  • Petr Palička
  • Radim Kříž (kapitán)

32 EPP - Pomáhej pohybem

  • Vladimír Valenta
  • Martin Bubeník (kapitán)
  • Kamil Krulich
  • Michal Svoboda

33 PEKM Kabeltechnik 1

  • Vojtěch Černý
  • Radek Drahoňovský
  • Jan Francírek
  • Pavel Košek (kapitán)

34 PEKM Kabeltechnik 2

  • Marek Novotný
  • Miloš Hájek
  • Zuzana Růžičková
  • David Hlinčík (kapitán)

35 ČEPS

  • Svatoslava KACÍŘOVÁ (kapitán)
  • Zdeněk Kužel
  • Jana Šulcová
  • Diana Procházková

36 Healthy life-Kidokai team

Členové štafety budou upřesněni později.

37 LEEMON

  • Pavel Stiller (kapitán)
  • Martin Radvan
  • Michael Otta

38 Heureka.cz 1

  • Martin SEMENYŠÍN (kapitán)
  • Pavel Erfányuk
  • Pavla Tomsová
  • Daniel Blažek

39 Geometry Global 2

  • Jan Dvořák
  • Silvia Stančeková (kapitán)
  • Josef Kunc
  • Richard Valoušek

40 Obec Bedřichov (smíšený grandslam)

  • Petr Holub (kapitán)
  • Stanislav Koblasa
  • Lenka Klinderová
  • Blanka Bohatá

41 Nadace Leontinka

  • Radka Králová (kapitán)
  • Maxim Čambor
  • Václav Svoboda

42 TATA/BOJS

  • Milan Cais (kapitán)
  • Mardoša Huňát
  • Vláďa Bár
  • Jiří Hradil

43 Domov Bez zámků

  • Zdeněk Mucha (kapitán)
  • Ivana Nunhardtová
  • Antonín Miko
  • Zdeněk Mucha

44 Pojišťovna VZP, a. s.

  • Daniel Novák
  • Halina Trsková
  • Klára Bílá (kapitán)
  • Otakar Mareš

45 VLS ČR

  • Petr Pradáč (kapitán)
  • Petr Valapka
  • Kateřina Novotná
  • Bohumil Vejšický

46 Subterra

  • Miroslav Zobaník
  • Martin Plíva
  • Jan Pála
  • Miroslav Rypáček (kapitán)

47 Silnice LK I.

  • Lukáš Budina (kapitán)
  • Radka Labíková
  • Milan Vavřich
  • Martin Honzejk

48 ČHS

  • Václav Šatava
  • Jan Zahula
  • Eliška Karešová
  • Jan Zbranek (kapitán)

49 Heureka.cz 2

  • Vít Bartůněk
  • Jan Kahoun (kapitán)
  • Peter Wojtovic
  • Jan Haering

50 Bizoni

  • Jiří Hannich
  • Tomáš Zimmermann
  • Štěpán Bruner
  • Tobiáš Tvrdík (kapitán)

51 RunCzech

  • Šimon Štastný
  • Miroslav Lenc (kapitán)
  • Anna Šňupárková
  • Zdeněk Slezák

52 Kooperativa pojištovna

  • Michal Matějů
  • Roman Kracík (kapitán)
  • Barbora Ullmannová
  • Helena Garabíková

53 Silnice LK II.

  • František Kukačka
  • Petr Šén
  • Kamila Hamplová
  • Pavel Oleníček (kapitán)

54 Air Bank

Členové štafety budou upřesněni později.

55 Dynamo

  • Jaroslav Hubata Vacek
  • Jan Luc
  • Michal Richtr (kapitán)
  • Martin Knol


Do Česka dorazil první sníh. Hurá 🙆 ❄🌨⛄It's been snowing in the Czech Republic. Yahooo #snow #Jizerska #jizerskapadesatka #jizerska50 #jiz50 #jizerskehory #worldloppet #skiclassics #firstsnow #snowing

Fotka zveřejněná uživatelem @jiz50,

GENERÁLNÍ PARTNER
ČEZ
Pořadatel
ČEZ
Institucionální partner
ČEZ
Pod záštitou
ČEZ
HLAVNÍ PARTNEŘI
GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
ct
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
rz Dnes
HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI
MARKETINGOVÝ PARTNER
Raul
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
Swix Madshus rote Enervit Knihovna Knihovna
Kama Schenker CHMU Pytloun MS kraj MS kraj
Za podpory
Swix Swix Swix
Součást sérií
Swix Swix Swix
Oficiální dodavatelé
Jizerská ops TKF Johnny Servis Crystal BOhemia Yventech
Herbol Kine-max Palestra Progres Nature Valley