Startovní listina
Jizerská firemní Raul

Startovní čísla budou týmům přiřazena do 6. 2. 2017.

Bedřichovské ženy

  • Blanka Bohatá
  • Kateřina Zárybnická
  • Lenka Klinderová (kapitán)
  • Tereza Kalošová

Boomerang

Členové štafety budou upřesněni později.

BUREAU VERITAS

Členové štafety budou upřesněni později.

CEPSACI

Členové štafety budou upřesněni později.

Conseq 2

Členové štafety budou upřesněni později.

Conseq 3

Členové štafety budou upřesněni později.

Conseq Team

Členové štafety budou upřesněni později.

CPI Property Groupú

Členové štafety budou upřesněni později.

Czech Handball Team

Členové štafety budou upřesněni později.

CZECH NOTARIAL TEAM - Bohemia

Členové štafety budou upřesněni později.

CZECH NOTARIAL TEAM - MORAVIA

Členové štafety budou upřesněni později.

CzechTourism

Členové štafety budou upřesněni později.

Česká pošta

  • Roman Patzelt
  • Petr Pivrnec (kapitán)
  • Josef Polreich
  • Jan ŠUBRT

Český horolezecký svaz

Členové štafety budou upřesněni později.

Český klub fair play

Členové štafety budou upřesněni později.

ČHMÚ

  • Jan JIRÁK (kapitán)
  • Šimon BERCHA
  • Tomáš FRYČ
  • Michal Steinhart

DB Schenker 1

Členové štafety budou upřesněni později.

DB Schenker 2

Členové štafety budou upřesněni později.

DETOA

  • Petra JIRÁKOVÁ (kapitán)

DYNAMO

  • Michal RICHTR (kapitán)
  • Martin KNOL
  • Jan LUC
  • Jaroslav Hubata Vacek

ENERVIT

Členové štafety budou upřesněni později.

EPP - Pomáhej pohybem

Členové štafety budou upřesněni později.

Geometry Global I.

Členové štafety budou upřesněni později.

HEALTHY LIFE-KIDOKAI TEAM

Členové štafety budou upřesněni později.

Hervis Sport

Členové štafety budou upřesněni později.

Heureka.cz 1

  • Jan Kahoun (kapitán)
  • Peter Wojtovic
  • Jan Haering
  • Vít Bartůněk

Heureka.cz 2

  • Adéla Berková (kapitán)
  • Michaela Súkeníková
  • Michaela Petrová
  • Hana Horváthová

Heureka.cz 3

  • Pavel Erfányuk
  • Martin SEMENYŠÍN
  • Petr Lacko
  • Daniel Blažek (kapitán)

Kajmani ski team 1

Členové štafety budou upřesněni později.

Kajmani ski team 2

Členové štafety budou upřesněni později.

Kama

  • Jakub Augusten (kapitán)
  • Matěj Bříza
  • Tomas Lengyel
  • Tomas Kapčiar

KNORR-BREMSE

Členové štafety budou upřesněni později.

Kotki packowe

  • David KOVALOVSKÝ (kapitán)
  • Klaudia Lisoňková
  • Julie Lišková
  • Jan Mergl

LEEMOM

Členové štafety budou upřesněni později.

Liberecký kraj

  • Kamila Fulová (kapitán)
  • Pavel Schroter
  • Milan Holeček
  • Anna Urbanová

METROSTAV

Členové štafety budou upřesněni později.

Moravská klika

  • Marek LOULA
  • Tomáš SADÍLEK
  • Robert HELBICH
  • Viktor KOTLÁN (kapitán)

Nadace Leontinka

  • Radka Králová (kapitán)

Ogilvy

  • Michaela PROCHÁZKOVÁ (kapitán)
  • Ondřej OBLUK
  • Radka Šubířová
  • Petr Balog

PEKM 1

Členové štafety budou upřesněni později.

PEKM 2

Členové štafety budou upřesněni později.

Penta Real Estate

Členové štafety budou upřesněni později.

PVZP 1

  • Daniel NOVÁK
  • Halina TRSKOVÁ
  • Otakar MAREŠ (kapitán)
  • Martin Muller

PVZP 2

  • Zdeněk Tůma
  • Vladimír Obuškevič
  • Miroslav Polách (kapitán)
  • Petra Flégrová

Radiožurnál

  • Michal Holý
  • Radim Nyč

Raul 1

Členové štafety budou upřesněni později.

Raul 2

  • Vendula DITTRICHOVÁ

ROSSMANN

  • Vít PODEŠVA (kapitán)
  • Luboš Morkus
  • Vít Pavlíček
  • Matúš Uhliarik

RunCzech

  • Tadeáš Mahel (kapitán)

Severočeské komunální služby s.r.o.

  • Martin ŠPERL (kapitán)
  • Richard TKAČÍK
  • Roman Schmid
  • Filip Košťák

Skupina ČEZ

Členové štafety budou upřesněni později.

Subterra

Členové štafety budou upřesněni později.

Tenis Tami Team

Členové štafety budou upřesněni později.

Vodaři 1

  • Petr Bartoš
  • Agáta VAŇKOVÁ (kapitán)
  • Vít Suchánek

Vodaři 2

  • Jan Hloušek
  • Lenka Novotná (kapitán)
  • Tomáš Nevole
  • Tomáš Hanzl

Z Liberce pro Evropu

Členové štafety budou upřesněni později.



GENERÁLNÍ PARTNER
ČEZ
Pořadatel
ČEZ
Institucionální partner
ČEZ
Bedřichov
Pod záštitou
ČEZ
HLAVNÍ PARTNEŘI
HERVIS vw Česká pošta vzp
GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
ct
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
rz
HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI
Liberecký kraj Liberecký kraj Liberecký kraj
MARKETINGOVÝ PARTNER
Raul
PARTNEŘI
Swix Madshus Enervit Kama
Schenker CHMU Pytloun OC Nisa
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
Kamsdetmi.com Nordic
Liberecká drbna Mediatenor
Za podpory
Czech-Ski horosvaz
Součást sérií
worldloppet skiclassics Ski-Tour
Oficiální dodavatelé
Jizerská ops Johnny Servis Crystal Bohemia Yventech CGI
Palestra Progres Nature Valley iqlandia