17.2.2017

Aktualizovaná předpověď počasí na víkend

Dnes odpoledne bude na hřebenech kolem nuly a dole v Bedřichově okolo +3 °C. K večeru se začne ochlazovat a po 17. hodině se opět zatáhne a postupně začne sněžit.

Sněžení nebo sněhové přeháňky se střídavou intenzitou budou trvat do sobotního dopoledne. Dole v okolí Bedřichova připadne 3-7 cm vlhkého až mokrého sněhu, na hřebeni okolo 10 cm. Zítra ráno bude na hřebenech okolo -2 °C, v Bedřichově kolem nuly nebo slabě pod nulou. Oblačnosti zůstane hodně i v sobotu přes den, v průběhu celého dne se může vyskytovat slabé sněžení, nebo sněhové přeháňky, ale intenzita již bude poměrně slabá. Na hřebenech zůstanou teploty celý den slabě pod nulou, V Bedřichově budou maxima okolo +1°C. K večeru se bude oblačnost protrhávat a teplota klesne všude pod bod mrazu, což bude ten pravý čas na úpravu tratí.

Během noci na neděli se už žádné srážky vyskytovat nebudou a při oblačnu až polojasnu teplota klesne na -2 až -4 °C, na místech, kde se na delší dobu vyjasní a uklidní vítr, může být i chladněji, naopak místy už může být zataženo nízkou oblačností. Největší nejistota tak zůstává nad nedělním dnem z hlediska oblačnosti (srážky se během závodu vyskytovat nebudou), protože velmi pravděpodobně bude zlobit již zmiňovaná nízká oblačnost. Stále se jeví jako nejpravděpodobnější, že nejméně oblačnosti bude na severních okrajích Jizerek, ale rozpustit se může i kdekoliv jinde. A s tím bude souviset i teplota, na hřebenech bude maximální teplota slabě pod nulou, případně se dostane k nule. V okolí Bedřichova vystoupí k +2 °C, ale pokud by zůstalo hodně oblačnosti, tak může také zůstat pouze okolo nuly.
18.8.2017 - ​Na Jizerskou 50 se přihlásil 1000. závodník, a to přesně…
3.7.2017 - Staň se součástí legendy! Prodlužujeme možnost objednat si…
7.4.2017 - Konec sezóny na Jizerské magistrále
30.3.2017 - Připomeňte si 50. Jizerskou 50 ve výsledkovém zpravodaji
Zpět na aktuality Zpět na úvodní stránku


Do Česka dorazil první sníh. Hurá 🙆 ❄🌨⛄It's been snowing in the Czech Republic. Yahooo #snow #Jizerska #jizerskapadesatka #jizerska50 #jiz50 #jizerskehory #worldloppet #skiclassics #firstsnow #snowing

Fotka zveřejněná uživatelem @jiz50,

GENERÁLNÍ PARTNER
ČEZ
Pořadatel
ČEZ
Institucionální partner
ČEZ
Pod záštitou
ČEZ
HLAVNÍ PARTNEŘI
GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
ct
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
rz Dnes
HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI
MARKETINGOVÝ PARTNER
Raul
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
Swix Madshus rote Enervit Knihovna Knihovna
Kama Schenker CHMU Pytloun MS kraj MS kraj
Za podpory
Swix Swix Swix
Součást sérií
Swix Swix Swix
Oficiální dodavatelé
Jizerská ops TKF Johnny Servis Crystal BOhemia Yventech
Herbol Kine-max Palestra Progres Nature Valley